Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6778
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Galeria Sudecka świętowała trzecie urodziny

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 8:31
Aktualizacja: 8:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Galeria Sudecka świętowała trzecie urodziny
Fot. Przemek Kaczałko
Od trzech lat Galeria Sudecka jest nie tylko miejscem zakupów, ale również weekendowych imprez dla dzieci i dorosłych. Z okazji urodzin klienci mogli wziąć udział w wielu konkursach oraz bawić się z zaproszonymi gośćmi, w tym z Bilguunem Ariunbaatarem.

Bilguun „Bill” Ariunbaatar to pochodzący z Mongolii celebryta, satyryk i dziennikarz. Razem z Konradem Pondo, znanym z serialu „Szkoła” prowadził weekendową zabawę. W programie imprezy znalazły się: Puppet Divas - naturalnej wielkości lalki typu Muppet z ruchomymi nogami, rękami i szczękami, które zaprezentowały hity światowej muzyki, pokazy taneczne w wykonaniu Nadira Orient – uczestniczek programu „Mam Talent”, które w IV edycji doszły do finału. Dla jeleniogórskiej publiczności zaprezentowały taniec brzucha, orientalną sambę i łagodny taniec hawajski hula.

Wrażenia muzyczne zapewnił zespół 4mation – laureaci między innymi „Szansy na sukces”. Występowali też na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Z kolei o najmłodszych zadbały Trollinki, które wspólnie z dziećmi przygotowały przepis na szczęście. Poza tym na klientów czekały też kreatywne warsztaty, urodzinowy tort oraz liczne konkursy i rabaty. Dodatkowo, przed galerią odbywał się Food Truck Show dla miłośników gastronomii z mobilnych barów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group