Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 7571
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Galeria Sudecka na finale. Kiedy otwarcie?

Sobota, 14 marca 2015, 8:15
Aktualizacja: Niedziela, 15 marca 2015, 7:37
Autor: Angela
Jelenia Góra: Galeria Sudecka na finale. Kiedy otwarcie?
Fot. Inwestor
Do końca marca br. mają zakończyć się prace przy przebudowie układu komunikacyjnego przy rozbudowywanej Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. – Realizacja samej galerii przebiega zgodnie z harmonogramem, inwestycja jest na ukończeniu. Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu, a najemcy urządzają swoje lokale – informuje Paweł Słupski z Echo Investment S.A.

Jednak nadal nie znamy daty otwarcia obiektu. Na nasze pytanie w tej sprawie, inwestor odpowiada: „Otwarcie Galerii Sudeckiej odbędzie się wiosną br. Wkrótce podamy dokładną datę ”.
Po rozbudowie galerii ma się w niej mieścić około 100 sklepów, butików i punktów usługowych, a także kino Helios i największy klub fitness Fabryka Formy.

Przebudowa układu drogowego zakłada natomiast m.in. przedłużenie ul. Sygietyńskiego i budowę ronda. Będzie ono stanowić centralny punkt układu komunikacyjnego okalającego Galerię Sudecką od strony zachodniej i północnej, łączący się z ul. Legnicką oraz z drogą wojewódzką w kierunku Wrocławia. W przyszłości rondo ma stanowić istotny fragment zachodniej obwodnicy miasta i trasy wylotowej w kierunku Legnicy.

Na tym się jednak nie skończy. W ostatnim czasie spółka dokupiła tereny przy galerii, na których planuje wybudować retail park. W pierwszym etapie powstanie market Leroy Merlin o powierzchni całkowitej 15 000 mkw. (z parkingiem na blisko 500 miejsc). W drugim - inwestor planuje stworzyć miejsce na centrum dekoracji wnętrz i centrum sportowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group