Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8527
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Gala z okazji Światowego Dnia Turystyki

Piątek, 27 września 2019, 7:10
Autor: WAC
Region: Gala z okazji Światowego Dnia Turystyki
Fot. Starostwo Powiatowe
Delegacja Powiatu Jeleniogórskiego w składzie starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski oraz dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba wzięła udział we Wrocławiu na Gali Dolnośląskiej z okazji Światowego Dnia Turystyki.

Głównym punktem dolnośląskich obchodów Światowego Dnia Turystyki, które symbolicznie wieńczą zakończenie letniego sezonu wakacyjnego we wszystkich krajach, które zrzesza Światowa Organizacja Turystyki była uroczysta gala. Jak co roku udział w wydarzeniu wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, prezesi i członkowie zarządów wiodących firm sektora turystyki, przedstawiciele nauki, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych.

Podczas gali wręczone zostały nagrody w konkursie „Touroperator Roku 2019”, nagrody Signal-Iduna oraz odznaki, wyróżnienia i certyfikaty osobom, które budują system regionalnej promocji turystyki, działają na jego rzecz w samorządach terytorialnych, tworzą miejsca pracy rozwijając firmy i przedsiębiorstwa w sektorze usług turystycznych, a także tym, którzy w strukturach administracji i służbie dyplomatycznej przyczyniają się do rozwoju i promowania tego działu gospodarki. Wśród wyróżnionych Złotą Odznaką Dolnośląskiej Izby Turystyki w uznaniu zasług dla rozwoju turystyki i samorządu branżowego została Firma W. Chadży KRY-CHA.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group