Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8932
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gala po konkursie

Sobota, 14 marca 2020, 9:02
Aktualizacja: Niedziela, 15 marca 2020, 13:18
Autor: WAC
Jelenia Góra: Gala po konkursie
Fot. użyczone
W minioną środę (11.03) podczas gali w auli Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik” nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu filmowego o tematyce ratowniczej: "AED – bo ŻYCIE to nie FILM". Jego celem była popularyzacja wiedzy o zasadach użycia defibrylatorów AED.

Spośród siedmiu prac nadesłanych na konkurs przez uczniów szkół podstawowych dwudziestoosobowe jury najwyżej oceniło film Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz z Janowic Wielkich. Kolejne miejsca zajęły Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Wojcieszyc i Szkoła Podstawowa im. Orła Białego z Podgórzyna

Ta formuła zachęcenia młodzieży do zainteresowania tematyką ratowania życia to był przysłowiowy "strzał w 10!" co znalazło odzwierciedlenie w pracach - mówi Mariusz Synówka z "Towarzystwa Karkonoskiego".

Pomysł na nagranie, technika montażu, zaangażowanie aktorów, wiedza jak mają zachować się młodzi ratownicy - to wszystko spowodowało, że młodzież z 3 zwycięskich szkół, ich opiekunowie jak też zgromadzeni goście ciekawie spędzili czas. Wszystkie produkcje już wkrótce do obejrzenia będą na profilu FB organizatora #promujemyŻYCIE oraz na kanale Youtube.

W związku z wysokimi ocenami filmów przez jurorów i zgromadzonych na gali gości, pomysłodawcy konkursu - Adam Niklewicz i Mariusz Synówka z "Towarzystwa Karkonoskiego" obiecali wymyślić coś nowego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group