Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 7981
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Futbol gimnazjalistów

Piątek, 20 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 20 kwietnia 2007, 21:00
Autor: KED
Jelenia Góra: Futbol gimnazjalistów
Fot. Arkadiusz Piekarz
Piłkarska reprezentacja Gimnazjum nr 1 zwyciężyła w mistrzostwach Jeleniej Góry w futbolu.

Organizatorem zmagań był Międzyszkolny Ośrodek Sportu. W rozgrywkach, które odbywały się systemem „każdy z każdym”, na stadionie MOS – u przy ul. Lubańskiej wzięło udział sześć zespołów, liczących ogółem 102 uczniów. Rywalizacja była bardzo zacięta, zaś zwycięska ekipa z Gimanzjum nr 1 w pięciu meczach zgromadziła 10 punktów: wygrywając 1:0 z Gim nr 3, 2:0 z Gim nr 4, 1:0 z Gim w ZSRArt, remisując 0:0 z Gim nr 2 i ulegając 0:1 z Gim w ZSO nr 1. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęły: Gim nr 3 (10 punktów), Gim w ZSRArt ( 9 pkt.), Gim w ZSO nr 1 (8 pkt.), Gim nr 2 (2 pkt.) i Gim nr 4 (2 pkt.).
Najlepszym bramkarzem mistrzostw Jeleniej Góry uznano Kamila Ochenkowskiego z Gim nr 1, zaś koronę króla strzelców zdobył Sławomir Sobczak z Gim w ZSRArt.

<b>Skład Gimnazjum nr 1:</b> Kamil Snacki, Konrad Sarniewicz, Jakub Szalej, Sebastian Witulski, Dariusz Łosiak, Łukasz Woźniczak, Przemysław Paszkowski, Bartosz Herman, Marcin Bednarczyk, Adrian Nowiński, Michał Kościński, Kamil Ochenkowski, Adam Jęczmyk.
Opiekun Andrzej Sękiewicz.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
296
Tak
67%
Nie
33%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
USA i Chiny chcą wojny na Ukrainie, a Łukoil ucieka po sankcjach
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
630 zł – karnet na Castle Party 2026 w Bolkowie
 
112
Wyrwał torebkę starszej kobiecie i ją przewrócił
 
Aktualności
Uwaga: Komunikat lawinowy w Karkonoszach!
 
Inne wydarzenia
Rajdowa walka w regionie. Ruszyły zapisy, będą utrudnienia w ruchu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group