Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 5537
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Francuska muzyka w jeleniogórskiej Metaforze

Wtorek, 26 listopada 2013, 7:42
Aktualizacja: 7:44
Autor: Mea
Jelenia Góra: Francuska muzyka w jeleniogórskiej Metaforze
Fot. Organizator
W Metafora Pub & Restaurant wystąpił Wiesław Prządka, jeden z najwybitniejszych polskich akordeonistów i bandoneonistów. Koncert odbył się w ramach Dnia Beaujolais Nouveau. Wkrótce kolejne koncerty, na które wstęp jest wolny.

Zakochany w muzyce francuskiej artysta zagrał dla licznie zgromadzonych gości. Jak co roku, w trzeci czwartek listopada, w Metaforze rozpoczęto degustację młodego czerwonego wina z okolic miasta Beaujeu przy dźwiękach utworów francuskich.

Muzyka na żywo nie pierwszy raz gości w jeleniogórskiej restauracji. Planowane są już kolejne występy. – W ramach Jazzowych kwadransów w każdy pierwszy wtorek miesiąca organizujemy koncert. Już 3 grudnia zapraszamy miłośników jazzu na wyjątkową podróż do jego świata. Zagrają muzycy, którzy wywodzą się z opolskiego i wrocławskiego środowiska jazzowego: Natalia Podwin (wokal) oraz Grzegorz Olszamowski (piano). Będzie można usłyszeć standardy jazzowe i utwory popowe w oryginalnych aranżacjach jazzowych – zaprasza Jacek Jacak, menadżer Metafora Pub & Restaurant.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group