Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 7701
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fotoruszenie z perspektywy przystanku

Środa, 12 października 2011, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Fotoruszenie z perspektywy przystanku
Fot. RED
Wczoraj w ramach spontanicznych akcji promujących tegoroczne fotoruszenie jego organizatorka Agnieszka Romanowska wraz z jednym z uczestników Wojciechem Bykowskim, zachęcali przechodniów do odwiedzania wystaw.

W. Bykowski pokaże swoje fotografie w nadchodzący piątek w pubie Alibi na wspólnej wystawie z Beatą Mysior. Wernisaż ekspozycji zatytułowanej „Teraz to jest raj, witaj w moim raju” zacznie się o godz. 18. Wczoraj współautor wystawy na przystanku MZK przy Podwalu wraz z Agnieszką Romanowską, koordynatorką wydarzeń, zachęcał przechodniów i pasażerów do odwiedzenia wystaw. Nie obyło się bez rozmów o fotografii z zainteresowanymi tym tematem.

Dziś natomiast fotoruszenie trafia do Lubania, gdzie o godz. 18 w lokalu Iron Horse zostanie otwarta wystawa Damiana Wawrzyniaka zatytułowana „Hominem quaero – szukam człowieka”.

„FOTORUSZENIE 2011” to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a także budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Organizatorem jest Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska, a partnerem - Wojewódzka Biblioteka Naukowa w Libercu. Patronem medialnym jest m.in. portal Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group