Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 2619
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Fotografujesz z pasją? To coś dla Ciebie!

Wtorek, 10 czerwca 2014, 8:44
Aktualizacja: 8:47
Autor: Org
Region: Fotografujesz z pasją? To coś dla Ciebie!
Fot. Organizator
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz Fundacja Brucke z Drezna zapraszają do udziału w dwuczęściowych warsztatach fotograficznych FOTOMANIA Pierwsze spotkanie odbędzie się latem w Karkonoszach i Izerach, a drugie zimą w Dreźnie.

Polsko/niemiecki region przygraniczny jest obszarem, z którego można wiele wyczytać o historii Europy. Jakie obrazy Polski i Niemiec mamy w głowie? Gdzie są widoczne ślady wspólnej przeszłości? Podczas dwóch spotkań seminaryjnych/warsztatów zainteresowane osoby z Polski i Niemiec (bez względu na wiek) będą mogły wymienić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Punktem centralnym będzie fotografowanie.

Polski i niemiecki fotograf wprowadzą uczestników do techniki fotografowania. Udzielą oni również wskazówek dotczących kompozycji obrazu. Zależności historyczne staną się zaś bardziej wyraziste dzięki rozmowom ze spotkanymi ludźmi. Wyniki warsztatów fotograficznych zostaną zaprezentowane zimą w Dreźnie podczas końcowego eventu w formie "wystawy na płocie" otwartej dla publiczności.

Organizatorzy: Brücke/Most-Stiftung, www.bmst.eu oraz Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, www.sjsf.pl

Szczegóły na stronach organizatorów: www.sjsf.pl oraz www.bruecke-most-zentrum.de

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group