Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9380
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fotografujesz z pasją? To coś dla Ciebie!

Wiadomości: Region
Wtorek, 10 czerwca 2014, 8:44
Aktualizacja: 8:47
Autor: Org
Fot. Organizator
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz Fundacja Brucke z Drezna zapraszają do udziału w dwuczęściowych warsztatach fotograficznych FOTOMANIA Pierwsze spotkanie odbędzie się latem w Karkonoszach i Izerach, a drugie zimą w Dreźnie.

Polsko/niemiecki region przygraniczny jest obszarem, z którego można wiele wyczytać o historii Europy. Jakie obrazy Polski i Niemiec mamy w głowie? Gdzie są widoczne ślady wspólnej przeszłości? Podczas dwóch spotkań seminaryjnych/warsztatów zainteresowane osoby z Polski i Niemiec (bez względu na wiek) będą mogły wymienić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Punktem centralnym będzie fotografowanie.

Polski i niemiecki fotograf wprowadzą uczestników do techniki fotografowania. Udzielą oni również wskazówek dotczących kompozycji obrazu. Zależności historyczne staną się zaś bardziej wyraziste dzięki rozmowom ze spotkanymi ludźmi. Wyniki warsztatów fotograficznych zostaną zaprezentowane zimą w Dreźnie podczas końcowego eventu w formie "wystawy na płocie" otwartej dla publiczności.

Organizatorzy: Brücke/Most-Stiftung, www.bmst.eu oraz Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, www.sjsf.pl

Szczegóły na stronach organizatorów: www.sjsf.pl oraz www.bruecke-most-zentrum.de

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~buzia 10-06-2014 15:04
nie istnieje coś takiego jak Izery, są Góry Izerskie!!!!!!!!
~turysta 10-06-2014 16:54
Ciekawe, ile będzie kosztować uczestników owa "przyjemność" fotografowania w Karkonoszach, biorąc pod uwagę nienormalne stawki za fotografowanie ustalone przez dyrektora parku.
~--- 10-06-2014 21:04
nareszcie coś SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group