Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 11525
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fotografie Sebastiana Łuczywo podbijają świat

Wtorek, 10 czerwca 2014, 8:08
Aktualizacja: Środa, 11 czerwca 2014, 7:29
Autor: Manu
Jelenia Góra: Fotografie Sebastiana Łuczywo podbijają świat
Fot. Sebastian Łuczywo
Fotograf–amator Sebastian Łuczywo z Jeleniej Góry stał się znany jako nowe odkrycie światowej fotografii, a jego zdjęcia zyskały uznanie, gdy trzy lata temu zaprezentował je na zagranicznych portalach internetowych, zrzeszających miłośników fotografii.

Aparat towarzyszył Sebastianowi Łuczywo przy uroczystościach rodzinnych czy w czasie wycieczek. Swoje pierwsze zdjęcia pokazał światu w kwietniu 2011 r. Teraz o pasjonacie fotografii z Jeleniej Góry zrobiło się głośno dzięki publikacji na popularnym portalu Bored Panda. Tutaj na jego fotografie zwróciło uwagę aż ćwierć miliona internautów.

Sebastian Łuczywo (rocznik 1972) jest rodowitym jeleniogórzaninem, ojcem trójki dzieci, absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a z zawodu doradcą biznesowym w branży telekomunikacyjnej. W swojej fotografii preferuje jak największą naturalność, nie uznaje nadmiernej obróbki obrazu. Pomysłodawcą niektórych zdjęć był jego syn, Jacek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
134
Pozytywnie
38%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
34%
Negatywnie
28%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Gmina Jeżów Sudecki
Świąteczna atmosfera kolędowania w Dziwiszowie
 
Aktualności
Rosja – przeciwnik szalenie nieprzewidywalny
 
Jeleniogórskie ulice
Ulica Lubańska w Jeleniej Górze – niby prosta droga, ale łatwo nie jest
 
Karkonosze
Czy ferie w Karkonoszach będą śnieżne?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group