Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 7640
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fotografia w szlachetnym wydaniu

Czwartek, 7 lipca 2011, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: zyava
JELENIA GÓRA: Fotografia w szlachetnym wydaniu
Fot. Organizatorzy
Od 8 do 14 sierpnia potrwają warsztaty dla młodzieży, których uczestnicy cofną się w czasie i poznają technikę fotograficzną z okresu początków rozwoju techniki utrwalania obrazu na materiałach światłoczułych.

Fotografia chromianowa. Guma – oto zakres tematyczny zajęć, podczas których organizatorzy opowiedzą o technikach chromianowych ze szczegółowym opisem poszczególnych etapów techniki gumy barwnej.

– Na zajęciach praktycznych dokonamy wyboru zdjęć w celu wydrukowania matrycy - negatywu, następnie będziemy preparować papier, przygotowywać emulsję światłoczułą, smarować i suszyć papier. Ostatnim krokiem będzie naświetlanie, wywoływanie oraz klarowanie "gum" – informuj organizatorzy. Całe przedsięwzięcie będzie także okazją do zapoznania się z podstawami fotografii.

Warto również podkreślić, że prace wykonane w technice "gumy" są jedyne w swoim rodzaju i każda praca jest niepowtarzalna. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia warsztatów. Będzie też wystawa prac. W zajęciach uczestniczą grupy liczące maksymalnie 10 osób. Cena tygodniowych warsztatów: 400zł

miejsce: Coolazooch Art Photo Studio Fotograficzne & Galeria Artystyczna
adres: ul. 1-go Maja 44 58-500 Jelenia Góra
zapisy i wpłata do 22 lipca : tel. 512 598 400 lub mail. coolazooch@prokonto.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group