Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8365
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Forum Kooperacji Firm w Jeleniej Górze

Niedziela, 2 listopada 2014, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Org
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na 21. Polsko–Niemiecko–Czeskie Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się w czwartek (6.11) w Hotel Mercure w Jeleniej Górze. Tematem przewodnim będzie zastosowanie technologii informacyjnej IT we wszystkich branżach gospodarki.

Najważniejszą częścią Forum będzie Giełda Kooperacyjna, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli prowadzić rozmowy w celu nawiązania kontaktów gospodarczych, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem spotkań poprzez internetowy system kojarzenia firm B2B.

Grupą docelową 21. Forum są MŚP z następujących branż, tj.: IT i nowe materiały (po raz pierwszy), logistyka, metalowa i maszynowa, elektroniczna, elektryczna, energetyczna, energia odnawialna, budownictwo, drzewna, automatyka przemysłowa, tworzywa sztuczne, poddostawcy dla przemysłu, ochrona środowiska. W Giełdzie Kooperacyjnej potwierdziło udział ok 160 firm (80 firm polskich, 40 firm czeskich i 40 firm niemieckich ). Łączna liczba osób biorących udział w Forum wraz z zaproszonymi gośćmi wyniesie ponad 200 osób. Udział w Forum dla wszystkich podmiotów jest bezpłatny.

W ramach projektu „Innowacja kontaktów gospodarczych w Euroregionie Nysa” powstała strona internetowa www.forum.karr.pl , poświęcona największemu wydarzeniu gospodarczemu po polskiej stronie Euroregionu Nysa: Polsko-Niemiecko-Czeskiemu Forum Kooperacji Firm , które ma już ponad 20-letnią historię. Strona posiada 4 wersje językowe. Na stronie będą umieszczane również informacje o aktualnych wydarzeniach kooperacyjnych organizowanych przez różne polskie, czeskie i niemieckie instytucje otoczenia biznesu. Strona będzie zawierała bazę kojarzenia firm, polegającą na indywidualnym wprowadzaniu przez firmy swoich ofert i możliwości nawiązania kontaktu z innymi firmami wprowadzonymi do bazy, system zbierania i przetwarzania bazy danych i możliwości wysyłania wiadomości na e-maile oraz na urządzenia mobilne, automatyczny nowoczesny translator.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
177
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
24%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group