Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4647
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Forum "Izerskie Kryształy" już w sobotę

Piątek, 13 marca 2015, 7:56
Aktualizacja: 7:58
Autor: Mea
Region: Forum "Izerskie Kryształy" już w sobotę
Fot. Organizator
Uroczyste uhonorowanie laureatów Izerskich Kryształów 2014 odbędzie się 14 marca o godz. 17.00 w Galerii Izerskiej w Kromnowie. Organizatorzy zaplanowali również koncert, prelekcję i emisję serialu „Izerskim szlakiem”.

Izerskie Kryształy to najstarsze izerskie wyróżnienie, przyznawane od 2002 r. przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Pogórza oraz Gór Izerskich ZAKWISIE. Wśród laureatów jest 69 osób, które na różnych polach działalności zasłużyły się dla Gór Izerskich i Pogórza Izerskiego. Większość osób to "ludzie stąd", ale są też osobistości ze świata kultury, sportu czy działalności społecznej rozsławiające izerską krainę daleko od niej. W tym roku zostanie wyróżnionych troje działaczy społecznych.

- Zapraszamy mieszkańców Gór Izerskich, Pogórza Izerskiego oraz miłośników i sympatyków izerskiej krainy do Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie – zachęca Violetta Pietrzak z AGI.

W programie zaplanowano również prelekcję Szymona Surmacza "Izerska przedsiębiorczość społeczna - biznes XXI w.?", projekcję jednego z odcinków serialu "Izerskim szlakiem" oraz recital barda izerskiego - Grzegorza Żaka.

Forum Izerskiemu patronuje posłanka Zofia Czernow.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group