Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 19 listopada
Imieniny: Elżbiety, Seweryna
Czytających: 22005
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Foliba zagra w Szklarskiej Porębie

Piątek, 27 listopada 2015, 7:53
Aktualizacja: 7:56
Autor: KIS
Szklarska Poręba: Foliba zagra w Szklarskiej Porębie
Fot. Archiwum Organizatora
Już dzisiaj (27.11) w Rodzinnym Parku Esplanada w Szklarskiej Porębie odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Foliba. Bilet kosztuje 15 zł. Start o godz. 20.00.

Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Wielobarwne struktury rytmiczne powoływane są do życia jako wibracja powietrza i ciała. Energetyczne rytmy w klimacie podzwrotnikowym.

Zespół koncertuje już 10 lat i ma w swoim bagażu niemało doświadczeń. Fascynacja afrykańską muzyką i tańcem prowadzi niektórych jego członków aż do źródeł na Czarnym Lądzie. Bywa też, że Afryka odwiedza Folibę, która gości czasami na swoim pokładzie znakomitych muzyków z Wybrzeża Kości Słoniowej, Burkina Faso, Senegalu, Gwinei i Gambi.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
143
Tak
31%
Nie
63%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Dlaczego czas przyspiesza, gdy jesteś starszy?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Konkrus "Pomaluj ul" rozstrzygnięty
 
Aktualności
Kobieto – badaj się!
 
Inne wydarzenia
Sportowcy z czołówki wciąż muszą trenować za granicą
 
Inwestycje
Remont szlaku przy Kamieńczyku
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group