Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7305
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Flash mobu Światowych Dni Młodzieży w Rynku

Poniedziałek, 29 czerwca 2015, 8:36
Aktualizacja: 8:41
Autor: ks. Robert Bielawski
Jelenia Góra: Flash mobu Światowych Dni Młodzieży w Rynku
Fot. ks. Robert Bielawski
Taniec, radość, energia i wiara – te cztery elementy ukazała młodzież na jeleniogórskim rynku podczas Flash mobu ŚDM. Dzięki współpracy w Urzędem Miasta Jelenia Góra, młodzież z całego miasta i okolic mogła rozstawić namioty promujące Światowe Dni Młodzieży 2016 oraz zachęcić mieszkańców do wspólnego tańca.

Całość wydarzenia rozpoczął hymn ŚDM 2016 „Błogosławieni miłosierni”, do którego w diecezji legnickiej została ułożona choreografia, którą zaprezentowali młodzi ludzie.

Czas zakończenia roku szkolnego sprzyjał, by młodzież, która przechodziła przez centrum miasta zatrzymała się i dowiedziała czym jest idea ŚDM i w jaki sposób można się w nią zaangażować.

Już na początku swoją radość i chęć współpracy wyraził zastępca prezydenta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, który zachęcał do wspólnego tworzenia tego wielkiego wydarzenia, jakimi są Światowe Dni Młodzieży.
Każda z zainteresowanych osób otrzymała ulotkę z informacją nt. przyjęcia pielgrzymów do własnych domów, mogła nabyć gadżety ŚDM oraz otrzymać wszelkie szczegółowe informację dotyczące wolontariatu.

Szczegółowa relacja oraz galeria zdjęć na: www.domusmariae.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group