Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 11150
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Fitness World z wnioskiem o upadłość

Środa, 11 listopada 2020, 8:28
Autor: Przemek Kaczałko
Polska: Fitness World z wnioskiem o upadłość
Fot. Polska Federacja Fitness
Od marca br. salony fitness i siłownie mają znaczne problemy z uwagi na decyzje rządu o ograniczeniu ich działalności, co ma być związane z pandemią koronawirusa. Duża sieć, która ma dwa salony w Jeleniej Górze poinformowała swoich klientów, że składa wniosek o upadłość.

Fitness World funkcjonowało w dwóch lokalizacjach w stolicy Karkonoszy - w Pasażu Grodzkim (była to jedyna działalność, jaka pozostała w dawnej galerii handlowej) oraz przy al. Jana Pawła II (nad sklepem Aldi).

Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna. W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość Fitness World sp. z o.o. - poinformowano wczoraj wieczorem klubowiczów FW.
Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej - dodano w komunikacie.

Do sprawy odniosła się również Polska Federacja Fitness, która w wymownej grafice nawiązała do słów jednego z wiceministrów. Szczegóły na profilu PFF na Facebooku.

Twoja reakcja na artykuł?

3
3%
Cieszy
12
14%
Hahaha
1
1%
Nudzi
15
17%
Smuci
7
8%
Złości
50
57%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
910
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group