Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3686
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wisła: Finisz na trasach Wisły–Kubalonki

Czwartek, 26 lutego 2015, 0:07
Aktualizacja: 0:09
Autor: MDvR
W najbliższy weekend 28 lutego i 1 marca na trasach Wisły–Kubalonki odbędą się finałowe zawody tegorocznego Pucharu Grupy AZOTY rozgrywanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”.

Dwa ostatnie dni pucharowych zmagań upłyną pod znakiem niezwykle widowiskowej konkurencji – biegów ze startu wspólnego. W sobotę młodzież będzie rywalizowała stylem klasycznym, a w niedzielę – dowolnym. Początek zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zaplanowano na godzinę 10:00.

Będzie to ostatnia okazja w tym roku na zdobycie przez zawodników i zawodniczki pucharowych punktów. W końcowej klasyfikacji zsumowane zostaną zdobycze punktowe z ośmiu najlepszych (na dziesięć) startów i w ten sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy i zwyciężczynie poszczególnych kategorii wiekowych. Przed finałowym weekendem na czele list znajdują się: Agata Warło i Wojciech Fojcik (oboje NKS Trójwieś Beskidzka) - w kategoriach juniorka i junior B. Wśród juniorek C prowadzi Natalia Sewastynowicz (MKS Istebna), a wśród chłopców – Marek Welusz (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk). W kategoriach juniorek i juniorów D na czele stawek plasują się: Monika Skinder i Dawid Ciećko (oboje MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski). Najmłodszymi liderami są: Karina Probola (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski) i Jan Zawada (MKS Istebna). W klasyfikacji drużyn prowadzi MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

(Organizator)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group