Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8101
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Finisz kampanii z Grzegorzem Schetyną

Piątek, 10 lipca 2020, 21:16
Aktualizacja: Niedziela, 12 lipca 2020, 10:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Finisz kampanii z Grzegorzem Schetyną
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz kolejny w ostatni dzień kampanii wyborczej do Jeleniej Góry przyjechał Grzegorz Schetyna. Były lider Platformy Obywatelskiej, wraz z lokalnymi politykami Koalicji Obywatelskiej podsumował krótki, ale intensywny czas przekonywania wyborców do wyboru Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP.
Pamiętajmy o mobilizacji. Wierzę, że w niedzielę po 21:00 zacznie się coś nowego - że ta kampania rozpoczyna nowy czas, nową nadzieję, a Rafał Trzaskowski wygra te wybory - mówił do zgromadzonych na Placu Ratuszowym Grzegorz Schetyna, dziękując lokalnym działaczom za zaangażowanie w zbieranie podpisów pod kandydaturą RT oraz aktywność w kampanii.
Kampania się kończy, ale pozostaną wspomnienia. Dziękuję mieszkańcom Jeleniej Góry i regionu za gorące przywitanie Rafała Trzaskowskiego, a także za wysoką frekwencję - dodał Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.
Samorząd to nie prezydent, wójt, burmistrz... to my wszyscy. Rafał jest naszym przedstawicielem - mówiła Mariola Szczęsna, burmistrz Lwówka Śląskiego.

Zwolennicy prezydenta Warszawy wierzą, że w niedzielę nastąpi zmiana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i apelują o pełną mobilizację i udział w wyborach.

Twoja reakcja na artykuł?

35
38%
Cieszy
5
5%
Hahaha
2
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
8%
Złości
42
46%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (83)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group