Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4571
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Finisz kampanii

Piątek, 11 października 2019, 22:05
Aktualizacja: Sobota, 12 października 2019, 5:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Finisz kampanii
Fot. Przemek Kaczałko
Ostatnim komitetem, który podsumował kampanię wyborczą była Koalicja Obywatelska. Dzisiaj (11.10) o godz. 21:30 w Jeleniej Górze pojawił się Grzegorz Schetyna, który w asyście kandydatów z listy KO, apelował o udział w wyborach i głos na jego ugrupowanie.

Spotkanie na Placu Ratuszowym rozpoczął prezydent miasta - Jerzy Łużniak, który powitał niemal wszystkich przybyłych kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Pominął przy tym swojego zastępcę - przedstawiciela młodego pokolenia - Konrada Sikorę. Dopiero, gdy pojawiły się okrzyki "a Konrada to co?", wówczas wspomniał o nim szef PO - Grzegorz Schetyna.

Chcemy pokazać jak ważna jest integralność regionu. Jak chcemy mówić jednym głosem o Dolnym Śląsku. Staramy się integrować dolnośląskich parlamentarzystów. Często nam się to udawało - mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

W trakcie krótkiego spotkania przemawiali też Zofia Czernow, Tomasz Siemoniak z Wałbrzycha, Iwona Krawczyk spod Kamiennej Góry, Jerzy Pokój czy Piotr Borys z Bolesławca. Mówiła również kandydatka z Głogowa oraz Alicja Chybicka z Wrocławia, a pokornie z boku stał Konrad Sikora, który nie zabrał głosu. Nie było możliwości zadawania pytań szefowi PO, który szybko opuścił Jelenią Górę i udał się do Wałbrzycha, gdzie komitet KO kończy kampanię na Dolnym Śląsku.

Wybory już w najbliższą niedzielę (13.10).

Twoja reakcja na artykuł?

7
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
6%
Złości
25
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group