Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9940
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Finał Ligi Rocka już za nami (foto)

Niedziela, 24 maja 2015, 12:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 maja 2015, 7:18
Autor: Paulina Drżał
Jelenia Góra: Finał Ligi Rocka już za nami (foto)
Fot. Paulina Drżał
Wczoraj (23.05) na stadionie przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze było „mocne” granie. Angry Again, Dyabeu, Strain, Trichomes i Wölfrider – to zespoły, które dostały się do tegorocznego finału. Jako support wystąpiły dwie niemieckie grupy: Alice Roger i The Horny Harmonics. Gwiazdą wydarzenia był zespół LIPALI.

Występy były oceniane przez jury w składzie: Roman Rogowiecki, Tomasz Rogula, Wojciech Hoffmann, Torsten Wiegel i Mieczysław Jurecki. Za zwycięzcę tegorocznej edycji uznało ono grupę Strein, do której też trafiła nagroda specjalna.

Za najciekawszego perkusistę został uznany Łukasz Przybysz z zespołu Trichomes, za najlepszego gitarzystę basowego - Rafał Wach z Angry Again, za najciekawszego gitarzystę - Maciej Ostropolski (Wölfrider), a za najciekawszego wokalistę - Rafał Gębicki (Wölfrider – grupa zdobyła nagrodę specjalną). Wyróżnienie trafiło do Angry Again.

- Podczas koncertu mogliśmy w takt muzyki zatańczyć pogo, posiedzieć na trawie, bądź na ławce. Pogoda sprzyjała, a atmosfera była niesamowita. Z godziny na godzinę ludzi było coraz więcej. The Horny Harmonics uraczyło nas remake’ami utworów m.in. Lady Gaga- poker face i dało nam bardzo ekscytujący występ – mówili uczestnicy wczorajszej imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group