Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 12370
Zalogowanych: 70
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Finał Biegowego Grand Prix

Czwartek, 27 listopada 2014, 17:38
Aktualizacja: 17:49
Autor: KPSW
Jelenia Góra: Finał Biegowego Grand Prix
Fot. KPSW
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza do udziału w czwartym, finałowym etapie Biegowego Grand Prix, czyli maratonie i półmaratonie na raty. Biegniemy 6 grudnia.

Uczelnia bierze sobie na cel popularyzację biegania, jako najprostszej formy ruchowej oraz rekreacji ruchowej, jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Zależy nam by promować aktywność fizyczną i dlatego umożliwiamy sprawdzenie swoich sił w rywalizacji sportowej.

Uczestnicy biegu mają do pokonania dystans 10 km. To już ostatni, czwarty etap biegu (pierwszy odbył się 15 lutego, drugi 26 kwietnia, trzeci 11 października). Osoby, które brały udział w trzech poprzednich etapach i pobiegną po raz czwarty, po zakończeniu 4 etapu wezmą udział w dobiegu - aby w rezultacie przebiec 42,195 km - maraton.
Osoby, które brały udział przynajmniej w jednym etapie i pobiegną w czwartej edycji, po zakończeniu 4 etapu wezmą udział w dobiegu - aby w rezultacie przebiec 21 km i 97,5 m - półmaraton.
Podczas finałowej imprezy odbędzie się festyn dla najmłodszych, prowadzony przez studentów KPSW.
Trasa biegów prowadzi po terenie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze oraz terenach przyległych.
Aby móc wziąć udział w biegu, należy mieć ukończone 16 lat, zapisać się oraz uiścić opłatę startową.

Szczegóły dotyczące biegu – jego regulamin, mapa oraz link do zapisów, znajdują się na stronie Uczelni, pod adresem www.kpswjg.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
537
Tak - świetny pomysł
60%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
28%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak maksymalnie wykorzystać potencjał mózgu?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Przeżyjmy to jeszcze raz – Jeleniogórska Dziesiątka
 
112
18–letnia motocyklistka, unikając zderzenia, wzorcowo "położyła" motocykl na ulicy
 
Aktualności
Czytelnicy piszą swoją książkę!
 
Aktualności
Rusza budowa źródła ciepła i prądu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group