Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9834
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Fighterzy wrócili z kolejnymi medalami

Poniedziałek, 8 lutego 2016, 11:43
Aktualizacja: Wtorek, 9 lutego 2016, 12:48
Autor: MDvR
Roztoka: Fighterzy wrócili z kolejnymi medalami
Fot. użyczone
Na zaproszenie Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski Świdnica, Klub Shidokan Jelenia Góra wystartował w I Otwartym Turnieju Młodych Mistrzów w World Kick–boxing–Karate Sport Federation (WKSF). W imprezie rozgrywanej w Roztoce (powiat świdnicki) udział wzięło150 zawodników reprezentujących kluby różnych sztuk walki z Jelenia Góry, Świdnicy, Lubawki, Lubania, Kłodzka, Dobromierza, Wrocławia, Ząbkowic Śląskich i Żagania.

Najmłodsi zawodnicy startowali w konkurencjach soft-stick (walki na pałki) oraz technikach specjalnych (kopnięcia z wyskoku). Nasz klub reprezentowało 5-ciu fighterów:
- Krzysztof Pęczek – II miejsce,
- Krzysztof Boroń – II miejsce
- Roksana Grzywacz – III miejsce
- Wiktor Pęczek – II miejsce
- Hubert Sztac – II miejsce

W godzinach popołudniowych rywalizowali juniorzy i seniorzy w formułach kick-light i semi- contakt. Z klubu Shidokan Jelenia Góra wystartowało 3 zawodników w konkurencji kick-light (z low-kickiem):
- I m-ce Kacper Stemplewski,
- II m-ce Robert Jesiołowski.

- Niestety Mateusz Furman, z uwagi na swój „bogaty” dorobek medalowy i duże dysproporcje umiejętności, nie został dopuszczony do turnieju. Organizator na prośbę jednego z trenerów (w obawie o swojego zawodnika) zakwestionował udział naszego zawodnika.
Sędzią maty wszystkich pojedynków w formule kick-light był nasz klubowy kolega Robert Furman. Kolejne starty naszych zawodników to: 20 luty – Otwarty Puchar Łużyc dla dzieci i młodzieży i 19-20 marca - Otwarte Mistrzostwa Polski WKA w Kick-boxingu -
mówi trener Mariusz Ligiżyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
951
Tak
21%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group