Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6687
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fiatem w „elkę” – kolizja na trudnej krzyżówce

Wtorek, 10 lutego 2009, 19:05
Aktualizacja: 20:22
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Fiatem w „elkę” – kolizja na trudnej krzyżówce
Fot. TEJO
Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu, do którego doszło dziś po południu na skrzyżowaniu ulic Norwida i Mickiewicza.

Stłuczkę spowodowała kierująca fiatem, która – jadąc ul. Norwida w stronę ul. Słowackiego – zignorowała znak „stop” i uderzyła w bok przejeżdżającego właśnie główną ulicą Mickiewicza nissana micrę z jednej ze szkół jazdy.

„Elka” uderzyła z kolei w prawidłowo zaparkowanego volkswagena golfa. W wyniku kolizji poważnie został zniszczony przód fiata i otarty bok nissana. – Dwie osoby przewieziono do szpitala, ale ich obrażenia wymagają leczenia w okresie krótszym niż siedem dni. Zdarzenie zakwalifikowano jak kolizję drogową – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Ulice Norwida i sąsiednie to prawdziwe „zagłębie” pojazdów z literą L. To tutaj kandydaci na kierowców bardzo często ćwiczą manewry pod okiem instruktorów. Ale – jak widać po dzisiejszej stłuczce – nie tylko oni, często wyklinani przez innych zmotoryzowanych – mogą przyczynić się do kłopotów na drodze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group