Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4894
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Festynem przywitano lato w Łomnicy

Wtorek, 27 czerwca 2017, 6:52
Aktualizacja: 0:00
Autor: Joanna
Region: Festynem przywitano lato w Łomnicy
Fot. Joanna
W niedzielę (25.06) wesoło bawili się łomniczanie podczas kolejnego Festynu Rodzinnego. Impreza, o charakterze integracyjnym cieszyła się dużą frekwencją. Festyn co roku przyciąga coraz więcej osób. Bogaty program i wiele atrakcji zachęcają do wzięcia udziału w imprezie całe rodziny i nie są to tylko mieszkańcy Łomnicy.

W parku przy świetlicy wiejskiej odbył się już po raz ósmy Festyn Rodzinny. Z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Dla najmłodszych były dmuchane, zamkowe zjeżdżalnie, zabawy z klockami lego, malowanie twarzy, dmuchanie balonów. Największą frajdę sprawili dzieciom strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomnicy, którzy przygotowali, jak co roku, pokaz. Dzieci mogły zobaczyć z bliska samochody strażackie, była fontanna wody oraz dużo piany. Dla dzieci, szczególnie najmłodszych, była to ogromna atrakcja. Maluchy mocno zaabsorbowane zabawą, przez dłuższy czas z piany nie wychodziły.

Nie zabrakło konkursów i loterii fantowej. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu dwóch regionalnych zespołów. Wystąpił zespół ludowy "Karkonosze" oraz łomnicki zespół "4Seasons". Nie zapominając o dorosłych, dla nich również przygotowano konkurencje w których mogli się wykazać. Między innymi każdy mógł wypróbować własnych sił w rzucie oszczepem lub w strzelectwie. W ramach konkurencji integracyjnej, w zawodach chętnie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz mieszkańcy Łomnicy. Na zakończenie zorganizowano zabawę taneczną .

Impreza została zorganizowana, jak co roku, przez Stowarzyszenie „Łomniczanie” z pomocą wielu sponsorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group