Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6923
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Festyn ze strażakami

Niedziela, 11 lipca 2021, 7:02
Autor: WAC
Karpacz: Festyn ze strażakami
Fot. WAC
Wiele atrakcji głównie tematycznie związanych ze strażą pożarną czekało na dzieci oraz dorosłych, podczas imprezy plenerowej zorganizowanej wczoraj (10.07) przez Ochotniczą Straż Pożarną w Karpaczu.

Można było obejrzeć, wsiąść a nawet przejechać się wozami strażackimi będącymi na wyposażeniu okolicznych jednostek OSP. Odważni mogli podziwiać widoki z kosza strażackiego podnośnika. Na głodnych czekały pyszne ciasta i kiełbaski z grilla, a wszyscy mogli spróbować szczęścia w loterii fantowej.

Oprócz dobrej zabawy we wczorajszej imprezie równie ważny był jej charytatywny cel.

Cały dochód z festynu jest przeznaczony na leczenie mieszkanki Karpacza, 14 – letniej Valerii cierpiącej na bardzo rzadką chorobę – Zespół Arnolda – Chariego – mówi druh Marcin Gorzycki, prezes OSP Karpacz. - Jedyną szansą na jej wyleczenie jest operacja, do której ma dojść w Barcelonie. Aby wyjazd do Hiszpanii stał się faktem, potrzeba 150 tysięcy złotych. Z tego co wiem, to brakuj już bardzo niewiele. Różne instytucje z miasta ruszyły z pomocą i my strażacy postanowiliśmy włączyć się w tą akcję, poprzez organizację dzisiejszego festynu.

Twoja reakcja na artykuł?

20
87%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group