Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Festyn z miodem i słońcem w tle

Audio

Czytaj na głos

Autor: G. Rybarczyk 1 min czytania

Wczoraj w Starej Kamienicy miało miejsce otwarcie sezonu pszczelarskiego. Obchodzono także Dzień Strażaka.

reklamy

Na stadion gminnym zjechali się producenci wyrobów z miodu oraz druhny i druhowie z zaprzyjaźnionych z OSP Stara Kamienica Ochotniczych Straży Pożarnych z Wojcieszyc i Piechowic.

Całość rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w miejscowym kościele parafialnym. Później przemaszerowano ze świątyni na stadion przy dźwiękach orkiestry dętej oraz pocztów sztandarowych. Piękna pogoda sprawiła, że na stadion przybyło wielu mieszkańców powiatu jeleniogórskiego.

Wśród gości można było spotkać posłankę na Sejm RP Elżbietę Zakrzewską, starostę Powiatu Jeleniogórskiego Jacka Włodygę, Annę Ragiel, zastępczynię przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Zaproszono również służby mundurowe: straż miejską i policję z Jeleniej Góry.

Uczestnicy imprezy mogli skosztować wyrobów z miodu, oraz brać udział w atrakcjach przygotowanych przez zaproszonych wystawców. Nie zapomniano również o dzieciach. Została przygotowana zjeżdżalnia dmuchana, straż miejska przygotowała miasteczko ruchu drogowego, zaś policjanci znakowała rowery.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka