Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 8560
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Festyn z miodem i słońcem w tle

Poniedziałek, 23 maja 2011, 7:26
Aktualizacja: 7:27
Autor: G. Rybarczyk
JELENIA GÓRA: Festyn z miodem i słońcem w tle
Fot. G. Rybarczyk
Wczoraj w Starej Kamienicy miało miejsce otwarcie sezonu pszczelarskiego. Obchodzono także Dzień Strażaka.

Na stadion gminnym zjechali się producenci wyrobów z miodu oraz druhny i druhowie z zaprzyjaźnionych z OSP Stara Kamienica Ochotniczych Straży Pożarnych z Wojcieszyc i Piechowic.

Całość rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w miejscowym kościele parafialnym. Później przemaszerowano ze świątyni na stadion przy dźwiękach orkiestry dętej oraz pocztów sztandarowych. Piękna pogoda sprawiła, że na stadion przybyło wielu mieszkańców powiatu jeleniogórskiego.

Wśród gości można było spotkać posłankę na Sejm RP Elżbietę Zakrzewską, starostę Powiatu Jeleniogórskiego Jacka Włodygę, Annę Ragiel, zastępczynię przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Zaproszono również służby mundurowe: straż miejską i policję z Jeleniej Góry.

Uczestnicy imprezy mogli skosztować wyrobów z miodu, oraz brać udział w atrakcjach przygotowanych przez zaproszonych wystawców. Nie zapomniano również o dzieciach. Została przygotowana zjeżdżalnia dmuchana, straż miejska przygotowała miasteczko ruchu drogowego, zaś policjanci znakowała rowery.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group