Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3686
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn Rodzinny w Szkole 707

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 25 maja 2015, 8:13
Aktualizacja: 8:18
Autor: Barbara Ellwart
Fot. Szkoła 707
– Dzień Rodziny w Szkole 707 już za nami. Święto, które wpisało się na stałe w tradycję naszej szkoły odbyło się 22.05.2015 i jak co roku połączyło w sobie obchody Dni Mamy, Taty i Dziecka. Przy pięknej pogodzie odbyły się zmagania sportowe, pokazy taneczne i akrobatyczne. Wszystkim dopisywały humory i duch walki podczas różnego rodzaju konkurencji – informują organizatorzy.

Na początku uczniowie Szkoły 707 zaprezentowali efekty całorocznej pracy w ramach zajęć tanecznych, prowadzonych przez Akademię Tanecznego Wychowania, a następnie włączyli w swoje działania rodziców. Po wspólnej rozgrzewce rozpoczęła się rywalizacja sportowa. Konkurencje o tajemniczych nazwach: „Bystre oczko”(tata i syn strzelają z łuku), „Dziewczyny na start”(tor przeszkód dla mam i córek), „Współpraca popłaca” (rodzinne plecenia warkocza z liny), czy też „Słodki ciężar” ( bieg z żoną na plecach), cieszyły się ogromną popularnością i pomogły w wyłonieniu zwycięzców. Prym w tym roku wiodła klasa III, która uzyskała najwięcej punktów w sportowych rozgrywkach.

Fantastyczną atrakcją wieczoru był występ Teatru Sztuki Ruchu Ocelot ze Złotoryi, który głęboko zapadł w pamięć zgromadzonym gościom.

Obok atrakcji dla ducha, istotną role odegrała część dla ciała. Dzięki uprzejmości partnerów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu, którzy pięknie i smakowicie przygotowali potrawy z grilla oraz cukierni Mont Blanc był smakowity poczęstunek.

Szkoła serdecznie dziękuje sponsorom i partnerom, którzy przyczynili się do wspaniałego przebiegu Festynu Rodzinnego w Szkole 707.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 25-05-2015 8:45
Fantastyczna zabawa w pięknych okolicznościach natury.
~uczestnik festynu 25-05-2015 16:11
Super zabawa..pyszne jedzenie. Organizacja Festynu świetna!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group