Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 6875
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn rodzinny i łucznictwo konne w Goduszynie

Środa, 28 sierpnia 2013, 7:54
Aktualizacja: 7:56
Autor: Org
Jelenia Góra: Festyn rodzinny i łucznictwo konne w Goduszynie
Fot. Organizator
Loteria fantowa, występy zespołów, pokazy tańca, konkursy dla dzieci i dorosłych, konkurs wiedzy o samorządzie i Jeleniej Górze, licytacje, możliwość spotkania z miejskimi radnymi oraz pokazy łucznictwa konnego – to tylko niektóre z atrakcji, zaplanowanych na festyn rodzinny w Goduszynie „Baw się z nami sąsiadami”. Impreza odbędzie się w tę sobotę (31.08.) o godz. 15.00 w Stajni Gostar przy ul. Goduszyńskiej w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.

Festyn połączony będzie z Międzynarodowymi Zawodami w Łucznictwie Konnym, które odbywać się będą również w niedzielę (01.09.).

W sobotę festyn poprzedzi spotkanie piechurów na Placu Ratuszowym o godz. 11.00 i wyprawa z kijami nordic walking do Goduszyna. Trasa przejścia to projektowany przez Stowarzyszenie Goduszyn szlak turystyczny, który liczy około 10 km.

Oficjalne rozpoczęcie festynu odbędzie się o godz. 15: 00. Wystąpią zespoły, formacje oraz soliści, m.in.: Metamorfoza, Rybniczanki, Agat, Dancing Heels, Pidżey x Tomers oraz Dazed 'N' Confused.

- Gwarantujemy świetną zabawę, pyszne wypieki i domowe jadło – zachęca Robert Obaz ze Stowarzyszenia Goduszyn.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group