Reklama
Środa, 3 czerwca
15°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
KANS Kariera zaczyna się w Jeleniej Górze. KANS otwiera rekrutację – na liście aż 11 kierunków Aktualności „Nie” dla łączenia szpitali Aktualności Zaginęła Wioletta Krzaczkowska Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Festiwalowy teledysk gotowy

Prezentujemy efekt IX edycji Festiwalu Młodych Talentów, organizowany przez Przystań Twórczą - Cieplickie Centrum Kultury. Zwieńczeniem warsztatów tanecznych, wokalno-aktorskich jest teledysk, który prezentujemy w artykule.

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

W piosence pt. "Tu w środku jest człowiek" zaśpiewali członkowie grupy wokalno-aktorskiej: Basia Balasa, Ewa Bondarowicz, Konrad Boznański, Malwina Jańta, Helena Korczycka, Ewa Kobielska, Agnieszka Kulig, Gosia Parzymies, Iga Różalska. W teledysku wystąpiła także grupa taneczna w składzie: Ireneusz Dawidowicz, Alicja Dzionek, Wojciech Gajek, Jakub Jurecki, Maja Kotarba, Zuzanna Leszak, Joanna Nawrocka, Wiktoria Pełka, Marta Trojak, Kaja Zamorska, Krzysztof Żukowski.

Utwór jest stylizowany na lata 20. ubiegłego stulecia - powstał specjalnie na ten festiwal. To jest vintage jazz ze współczesnym tekstem, który mówi z jednej strony o tym, że jesteśmy traktowani jako jedna wielka grupa, jako PESEL, kolejne zdjęcie, kolejna osoba w kolejce, ale w gruncie rzeczy to każdy z nas jest inny, wyjątkowy, najważniejszy na świecie. Chcemy, żeby ta świadomość funkcjonowała, abyśmy mieli prawo być sobą, prawdziwi - każdy jest wyjątkowy, ma marzenia i zasługuje na to, by być traktowany indywidualnie - wyznała E. Marciniak.

„Tu w środku jest człowiek”rnsłowa, melodia i koncepcja: Ewelina Marciniakrnaranżacja muzyczna, nagranie partii instrumentalnych: Piotr Lemański - NiceSoundStudiornnagranie partii wokalnych: Paweł Stefanowicz, Jacek Szreniawarnmiks i mastering: Paweł Stefanowicz - LDB Studiornscenariusz, reżyseria: Łukasz Szczepanik, Bartłomiej Zaniewiczrnchoreografia: Bartłomiej Zaniewicz Studio Tańca Zaniewicz Michniewska rnzdjęcia: Michał Kępiński rnwspółpraca: Marek Oleksyrnmontaż i realizacja: Michał Kępiński Jaskółka Studio Filmowe.

Zobacz festiwalowy teledysk:

YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Firma budowlana / elewacje/stany surowe / remonty Firma budowlana / elewacje/stany surowe / remonty Usługi budowlane Jelenia Góra Do uzgodnienia Brak zdjęcia Dodatkowy dochód - Współpraca online Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka