Piątek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5863
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festiwal komedii z wyborami w tle

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Sobota, 5 lipca 2008, 8:15
Aktualizacja: 19:33
Autor: Mar
Fot. TEJO
Czy tegoroczne święto śmiesznych filmów w Lubomierzu zdominuje wyborcza agitka? Premier Donald Tusk wyznaczył termin przedterminowych wyborów na stanowisko burmistrza gminy Lubomierz na 24 sierpnia. Siedem dni po festiwalu komedii filmowych.

Odpowiednie obwieszczenia wojewody dolnośląskiego w tej sprawie pojawią się na początku przyszłego tygodnia. Oby kandydaci, którzy dopiero teraz mogą się rejestrować, nie zepsuli agitacją tej imprezy. Będziemy się przyglądać kampanii przedwyborczej.

A póki co miasteczko żyje przygotowaniami do największego święta, kiedy to na kilka dni staje się polskim Hollywood. Dokładnego programu jeszcze nie ma, bo – jego ostateczny kształt zależy od pieniędzy, jakie uda się organizatorom pozyskać – poinformowano na stronie internetowej imprezy.

Pewne jest, że filmy w miasteczku Kargula i Pawlaka będzie można oglądać już od 11 sierpnia. Będą też stałe punkty święta komedii: bitwa na torty, turniej „Aktorzy kontra swojaki” o babciną pierzynę, projekcja filmu „Sami swoi” na wielkim ekranie w rynku. Przybędzie też kilka tabliczek w Zaułku Filmowym. Muzyczną okrasą święta będzie koncert Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Najlepsze filmy zostaną nagrodzone granatami, a uroczystość otwarcia XII OFFK zaplanowano na piątek, 15 sierpnia. W sumie odbędzie się 80 projekcji filmów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~king 5-07-2008 19:05
"Tydpóki zień po Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Filmowych." co to jest...TYDPÓKI ZIEŃ?? ... hahaha
piipi 7-07-2008 10:23
<i> proszę się dogadać w tej kwestii i poprosić osoby, które się podszywają, o zaniechanie tego procederu - ja nie mam możliwości sprawdzania, kto co pisał. Wyjściem z sytuacji może się okazać niedopuszczanie do publikacji jakichkolwiek postów sygnowanych tym loginem. Lub proszę zmienić login. Z poważaniem - TEJO </i>
piipi 7-07-2008 11:47
<i> proszę napisać na admin@jelonka.com -:-) to jest adres administratora, pozdrawiam TEJO </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group