Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4680
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Festiwal dla przyszłych biznesmenów

Poniedziałek, 8 lutego 2010, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Festiwal dla przyszłych biznesmenów
Fot. ANIA
Członkowie Studenckiego Forum Bussiness Centre Club zachęcają do uczestnictwa w Festiwalu Przedsiębiorczości, który odbędzie się w marcu bieżącego roku w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.

W jego ramach uczestnicy wezmą udział w wielu darmowych szkoleniach, dotyczących m. in. negocjacji, autoprezentacji i giełdy. Udział może wziąć każdy. Chętne osoby muszą w tym celu śledzić stronę internetową forum – www.sfbcc.org.pl, na której wkrótce pojawią się formularze zgłoszeniowe.

Studenckie Forum Business Centre Club skupia ponad 350 osób w całej Polsce. Działa od 2001 roku. Jest to idea, która ma uczyć przedsiębiorczości młodych ludzi. Dzięki niej wielu z nich przekonuje się, iż warto być aktywnym i podejmować własną inicjatywę. Jest to istotne w karierze zawodowej. Działania podejmowane przez organizację mają charakter ogólnopolski, bowiem ma ona oddziały we wszystkich województwach przy największych ośrodkach akademickich.

- Dzięki przynależności do SFBCC uczymy się m.in. jak prowadzić przedsiębiorstwo. Będzie to dla nas bardzo ważne doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości – mówią Justyna Iwanowska, Koordynatorka pionu Public Relation Karkonoskiego Studenckiego Forum BCC oraz jej koleżanka Marta Szpecht.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group