Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3329
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festiwal dla przyszłych biznesmenów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 8 lutego 2010, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Ania
Fot. ANIA
Członkowie Studenckiego Forum Bussiness Centre Club zachęcają do uczestnictwa w Festiwalu Przedsiębiorczości, który odbędzie się w marcu bieżącego roku w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.

W jego ramach uczestnicy wezmą udział w wielu darmowych szkoleniach, dotyczących m. in. negocjacji, autoprezentacji i giełdy. Udział może wziąć każdy. Chętne osoby muszą w tym celu śledzić stronę internetową forum – www.sfbcc.org.pl, na której wkrótce pojawią się formularze zgłoszeniowe.

Studenckie Forum Business Centre Club skupia ponad 350 osób w całej Polsce. Działa od 2001 roku. Jest to idea, która ma uczyć przedsiębiorczości młodych ludzi. Dzięki niej wielu z nich przekonuje się, iż warto być aktywnym i podejmować własną inicjatywę. Jest to istotne w karierze zawodowej. Działania podejmowane przez organizację mają charakter ogólnopolski, bowiem ma ona oddziały we wszystkich województwach przy największych ośrodkach akademickich.

- Dzięki przynależności do SFBCC uczymy się m.in. jak prowadzić przedsiębiorstwo. Będzie to dla nas bardzo ważne doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości – mówią Justyna Iwanowska, Koordynatorka pionu Public Relation Karkonoskiego Studenckiego Forum BCC oraz jej koleżanka Marta Szpecht.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~HansKloss 8-02-2010 14:05
Hmmm... jakie ładne panie studentki... ma ktoś namiar???
~oskubany 8-02-2010 15:58
co robićjak biznesmen nie zapłacił biznesmenowi za wykonanąusługę. Czy karate i Judo wchodzą w grę do celów negocjacji?
~casanova 9-02-2010 0:00
oskubany...wystarczy wyslac kobiete! Ona najlepiej wie jak oskubac mezczyzn. wiadomo-kobieta :/
~ciekawy kolega 9-02-2010 9:14
A kto będzie udzielał tych szkoleń z negocjacji, autoprezentacji i giełdy? Pewnie byłoby dużo więcej chętnych gdyby pojawiły się znane zazwiska choćby lokalnych przedsiębiorców. Bo przecież nie bedą ich prowadziły działaczki z SFBCC, bo one nie mają o tym zielonego pojęcia - wiem bo je dobrze znam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group