Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6802
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie z teatrem

Wtorek, 17 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:09
Autor: TEJO
Najmłodsi, którzy cieszą się z zimowych wakacji, mogą skorzystać z oferty teatralnej. Czekają na nich ciekawe spektakle.

We wtorek, w sali teatralnej Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Komedy-Trzcińskiego 12 dzieci obejrzą spektakl zatytułowany „Fakir i jego węże”. Przedstawienie zaczyna się w południe.

W środę Scena Animacji Teatru Jeleniogórskiego im. Norwida proponuje młodym widzom spektakl „Wielki Teatr Legend Karkonoszy”. Na sztukę składa się pięć opowieści – „O założeniu Jeleniej Góry”, „O zamku Chojnik”, „O uczelni katowskiej w Wojcieszowie”, „O tym jak Rzepiór parobka Leona latać nauczył” oraz „Cała prawda o Rzepiórze”.
Atrakcyjne w treści, z dowcipnymi - często nawiązującymi do współczesnych wydarzeń - dialogami, bawią zarówno dorosłych jak i dzieci. Początek przedstawienia o godz. 11 w Teatrze Zdrojowym w Cieplicach.

W czwartek w tym samym miejscu i o tej samej porze będzie można obejrzeć sztukę zatytułowaną „Szałaputki”. Widowisko opowiada o przygodach gromadki zwierząt. Barwny spektakl ma żywą, wartką akcję, jest pełen zabawnych sytuacji i gagów.
Dodatkowym walorem przedstawienia są piękne piosenki. Bardzo czytelny i prosty jest morał opowieści: warto jest być otwartym na innych i solidaryzować się z pokrzywdzonym. To nie tylko daje zadowolenie, ale także wyzwala w każdym z nas umiejętności i siłę zdolną pokonać zło.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group