Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 10367
Zalogowanych: 25
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie z teatrem

Wtorek, 17 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:09
Autor: TEJO
Najmłodsi, którzy cieszą się z zimowych wakacji, mogą skorzystać z oferty teatralnej. Czekają na nich ciekawe spektakle.

We wtorek, w sali teatralnej Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Komedy-Trzcińskiego 12 dzieci obejrzą spektakl zatytułowany „Fakir i jego węże”. Przedstawienie zaczyna się w południe.

W środę Scena Animacji Teatru Jeleniogórskiego im. Norwida proponuje młodym widzom spektakl „Wielki Teatr Legend Karkonoszy”. Na sztukę składa się pięć opowieści – „O założeniu Jeleniej Góry”, „O zamku Chojnik”, „O uczelni katowskiej w Wojcieszowie”, „O tym jak Rzepiór parobka Leona latać nauczył” oraz „Cała prawda o Rzepiórze”.
Atrakcyjne w treści, z dowcipnymi - często nawiązującymi do współczesnych wydarzeń - dialogami, bawią zarówno dorosłych jak i dzieci. Początek przedstawienia o godz. 11 w Teatrze Zdrojowym w Cieplicach.

W czwartek w tym samym miejscu i o tej samej porze będzie można obejrzeć sztukę zatytułowaną „Szałaputki”. Widowisko opowiada o przygodach gromadki zwierząt. Barwny spektakl ma żywą, wartką akcję, jest pełen zabawnych sytuacji i gagów.
Dodatkowym walorem przedstawienia są piękne piosenki. Bardzo czytelny i prosty jest morał opowieści: warto jest być otwartym na innych i solidaryzować się z pokrzywdzonym. To nie tylko daje zadowolenie, ale także wyzwala w każdym z nas umiejętności i siłę zdolną pokonać zło.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
455
Tak
66%
Nie
18%
Było blisko...
16%
 
Głos ulicy
Jednym wystarczyłoby 5, a innym 10 mało
 
Miej świadomość
Diuna 2 – czy warto zobaczyć?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
112
Motory ruszyły na drogi
 
Aktualności
Szkolenie przy Kruszwickiej
 
Aktualności
Biegali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych
 
Piłka nożna
Skrót VIDEO z meczu Karkonoszy
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group