Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5599
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ferie z MOS–em w pełnej obsadzie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 16 lutego 2017, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2017, 8:26
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Oferta Międzyszkolnego Ośrodku Sportu w Jeleniej Górze spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Ferie zimowe to okazja do zabawy, ale i edukacji, bo najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym.

W zajęciach z instruktorami MOS-u weźmie udział 120 dzieci (po 60 na tygodniowy turnus) w wieku od 6 do 12 lat. Aktualnie trwają zajęcia dla pierwszej grupy, która również jest podzielona. Wśród atrakcji jakie znajdują się w ofercie dla młodych jeleniogórzan znajdują się m.in. wyjazdy na Łysą Górę (sanki, ognisko), do Term Cieplickich, gry i zabawy sportowe, gry planszowe czy prace artystyczne. Nie brakuje też „wypadów” na lodowisko i gier w unihokeja, badmintona czy zajęć z chustą. Co ważne, na początek dnia dzieci odbywają krótką rozgrzewkę, po której idą na śniadanie.

Dodatkowo uczestnicy obejrzą spektakl w Zdrojowym Teatrze Animacji, a w następnym tygodniu w Teatrze Norwida.

- Chcemy dzieciom wpoić, że te 5-10 minut można znaleźć przed szkołą i pogimnastykować się nawet w domu. To kwestia nauczenia higienicznego trybu życia. Zwracamy uwagę, żeby każde dziecko przed posiłkiem myło ręce - podkreślił Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodku Sportu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~uzi 17-02-2017 7:43
3-gwiazdkowy generał z 13 foto to kto?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group