Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11454
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Feeria kobiecości w Empiku

Sobota, 7 marca 2009, 14:01
Aktualizacja: 14:01
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Feeria kobiecości w Empiku
Fot. TEJO
W przededniu święta pań salon Empiku na jeleniogórskiej starówce zaprosił kobiety niezwykłe, które podzieliły się z gośćmi swoimi przeżyciami i osiągnięciami. Impreza przyciągnęła sporo widzów, w tym także panów.

Małgorzata Kubacka, dyrektor jeleniogórskiego salonu Empiku, przedstawiła zebranym prezenterki i program dnia. W nim – pokaz zdjęć z wyprawy górskiej połączony z gawędą, prezentacje makijażu, wykłady poświęcone różnym dziedzinom, a także wspólne tańce.

Głównym tematem spotkania było motto: „Jak Cię widzą – tak Cię piszą...” Panie – z Justyną Glińską na czele – analizowały tajniki doboru stylu stroju do sylwetki i charakteru wykonywanej pracy, czy miejsca zamieszkania. Były warsztaty kosmetyczne, a także próba wyjaśnienia mowy ciała, czyli języka gestów, który nie zawsze jest tożsamy dla wszystkich kultur.

Zebranych zaintrygowała opowieść pani Anny, która przemierzyła różnymi środkami lokomocji (w tym także na piechotę) dystans od Ukrainy aż po Kurdystan. W barwnej gawędzie prelegentka przedstawiła swoje przygody, często niebezpieczne, choć wesołych też nie zabrakło. Całość ilustrowała fotografiami nieznanych zakątków Europy i Azji, o których większość z nas nie ma bladego pojęcia.

Impreza wpisuje się w kalendarz XVII edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron, który już za tydzień będzie miał swoją odsłonę w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
812
Tak
15%
Nie
85%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Radni główkują
 
Aktualności
Debatują o pieniądzach
 
Piłka nożna
Barycz za mocna [WYNIKI/TABELA]
 
Aktualności
Policjanci z sąsiedztwa
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group