Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5899
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Fani Harley–Davidson® świętowali w Karpaczu

Poniedziałek, 4 lipca 2011, 8:04
Aktualizacja: 8:04
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Fani Harley–Davidson® świętowali w Karpaczu
Fot. DG
W miniony weekend w Karpaczu odbył się III Piknik Entuzjastów Harley–Davidson® oraz zlot 3nd Renegades HD–C Karpacz Rally 2011. Właściciele motocykli prezentowali swoje cacka, nie zabrakło również kuszących konkursów, a główną nagrodą był Harley–Davidson Sportster 1200.

Stok Relaks w Karpaczu na cztery dni zmienił się w miasteczko motocyklowe, w którym krążyły Piknik Dolary, a w Dworze Liczyrzepy odbywały się imprezy w formule jam session. Muzykę na żywo grały kapele Hamak i Misstress. Pod hasłem „Harley, Ludzie, Zwyczaje” odbywały się prezentacje, konkursy wiedzy na temat motocykli i zabawy. Nie tylko miłośnicy harleyów mogli wypróbować te cacka, ale każdy kto przyszedł na imprezę.

W sobotę, przy ul. Obrońców Pokoju została otwarta pierwsza na Świecie Aleja Entuzjastów Harley-Davidson. Każdy kto kiedykolwiek był na motorze w Karpaczu, mógł umieścić w okolicy tej alei swój ślad, czyli żeliwną tabliczkę z napisem wygrawerowanym wg wzoru zamawiającego, zamontowaną na stałe w chodniku wokół tablicy pamiątkowej. Później ruszyła efektowna Wielka Parada Motocykli. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty, konkursy i inne integracyjne imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group