Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fani bluesa zrobieni na szaro

Poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 8:36
Aktualizacja: 8:36
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Fani bluesa zrobieni na szaro
Fot. Archiwum
Skandalem zakończył się bolesławiecki festiwal Blues na Bobrem. Organizator imprezy zapadł się pod ziemię z pieniędzmi od publiczności, a muzycy nie zagrali na finałowym koncercie, bo im nikt nie zapłacił.

Pogodowe kłopoty, które pokrzyżowały szyki organizatorów imprez minionego tygodnia w Jeleniej Górze to pestka w porównaniu do niechlubnych wydarzeń w Bolesławcu. Pisze o tym Polska Gazeta Wrocławska.

Organizator Bluesa nad Bobrem zaprosił gwiazdy, sprzedał bilety, a całą sumkę zgarnął do kieszeni i ulotnił się. Rozczarowani fani nie doczekali się na utwory grup Coma i TSA. Ci wprawdzie pojawili się, ale nie wystąpili na scenie. Odwołano też koncert Dżemu.

Miasto, które współorganizowało festiwal, dało się nabrać, bo o impresario zajmującym się Bluesem nad Bobrem nikt nie miał dobrego zdania. Zdołał on jednak przeforsować swoją firmę bez zabezpieczenia finansowego. Obiecywał, że sprowadzi do Bolesławca gwiazdy (Gary’ego Moore’a i Chucka Berry’ego), ale żaden z nich nie pojawił się.

Zirytowana publiczność nazwała organizatorów złodziejami, bo nie dość, że nie było koncertów, to jeszcze nikt nie zwrócił pieniędzy za bilety. A Dariusz Gruszecki, sprawca całego zamieszania, zniknął najpewniej razem z festiwalową skarbonką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group