Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Fani bluesa zrobieni na szaro

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Skandalem zakończył się bolesławiecki festiwal Blues na Bobrem. Organizator imprezy zapadł się pod ziemię z pieniędzmi od publiczności, a muzycy nie zagrali na finałowym koncercie, bo im nikt nie zapłacił.

reklamy
reklamy

Pogodowe kłopoty, które pokrzyżowały szyki organizatorów imprez minionego tygodnia w Jeleniej Górze to pestka w porównaniu do niechlubnych wydarzeń w Bolesławcu. Pisze o tym Polska Gazeta Wrocławska.

Organizator Bluesa nad Bobrem zaprosił gwiazdy, sprzedał bilety, a całą sumkę zgarnął do kieszeni i ulotnił się. Rozczarowani fani nie doczekali się na utwory grup Coma i TSA. Ci wprawdzie pojawili się, ale nie wystąpili na scenie. Odwołano też koncert Dżemu.

Miasto, które współorganizowało festiwal, dało się nabrać, bo o impresario zajmującym się Bluesem nad Bobrem nikt nie miał dobrego zdania. Zdołał on jednak przeforsować swoją firmę bez zabezpieczenia finansowego. Obiecywał, że sprowadzi do Bolesławca gwiazdy (Gary’ego Moore’a i Chucka Berry’ego), ale żaden z nich nie pojawił się.

Zirytowana publiczność nazwała organizatorów złodziejami, bo nie dość, że nie było koncertów, to jeszcze nikt nie zwrócił pieniędzy za bilety. A Dariusz Gruszecki, sprawca całego zamieszania, zniknął najpewniej razem z festiwalową skarbonką.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka