Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6764
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Family Day: Wielka frajda dla dzieci

Piątek, 27 maja 2016, 7:46
Aktualizacja: Sobota, 28 maja 2016, 13:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Family Day: Wielka frajda dla dzieci
Fot. Tomasz Raczyński
Wczoraj (26.05) stadion przy ul. Podchorążych w Jeleniej Górze tętnił życiem jak za dawnych lat. Wszystko za sprawą imprezy „Family Day” zorganizowanej przez ekipę Jeep–survival. Maluchy zasmakowały off–road'u, bawiły się z Vesną oraz na dmuchawcach, ściance wspinaczkowej i kuli zorbing.

Korzystając z dnia wolnego (Boże Ciało), które jednocześnie było Dniem Matki, a także mając na uwadze zbliżający się Dzień Dziecka, znani z organizacji imprez off-road'owych miłośnicy jazdy po bezdrożach postanowili nie tylko zaprezentować rodzinom swoje samochody terenowe i quady, ale przede wszystkim dać okazję każdemu na bezpłatną przejażdżkę. Tego dnia, dzięki wsparciu sponsorów, wszystko na dawnym stadionie wojskowym było za darmo.

Nasza ekipa również skorzystała z okazji i podczas przejażdżki land roverem defenderem przeprowadziliśmy krótką rozmowę z dziećmi. - Jeździłem już ambulansem i quadem, było bardzo fajnie – powiedział jeden z młodych pasażerów. Na pokładzie był też syn kierowcy defendera, który uwielbia jeździć z nim na rajdy off-road'owe. - Raz się zakopaliśmy w błocie, woda lała się do jeepa. Wtedy się bałem, bo to było wielkie jezioro – wspominał Janek, który z wielką frajdą i bez strachu wsiada już do terenówek. - Jak dorosnę, to też będę chciał prowadzić takie auta – wyznał kolejny z chłopców.

- Jesteśmy bardzo zaskoczeni liczbą ludzi, którzy tutaj przyszli. Wymyśliliśmy sobie plan, aby sprawdzić, czy uda się zrobić coś, co może być za darmo – mówił organizator Andrzej Wójcik. - O dziwo, w dzisiejszych czasach udało się to zrobić – nie krył zadowolenia „Siojo” z Jeep-survival. Rodzinny dzień na stadionie pokazał, że miłośnicy jazdy po bezdrożach to również wielka rodzina, która potrafi i chce dzielić się z innymi tym, co ma.

Poza jazdą po trasie ubiegłorocznego odcinka Mud Party, na maluchy i ich rodziców czekały: dmuchany zamek, ścianka wspinaczkowa, kula zorbing, a także warsztaty artystyczne i tańce z Vesną oraz gorąca czekolada, wata cukrowa i gofry – wszystko za darmo. Na scenie odbywały się animacje ruchowe, ponadto zaśpiewała Klaudia Kwiecińska, którą można było wesprzeć datkami na ratowanie wzroku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group