Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5878
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: E–usługi wkraczają do magistratu w Karpaczu

Wtorek, 10 kwietnia 2018, 11:36
Autor: WAC
Karpacz: E–usługi wkraczają do magistratu w Karpaczu
Fot. WAC
Możliwość załatwiania części spraw bez wychodzenia z domu zyskają klienci Urzędu Miasta w Karpaczu dzięki projektowi z zakresu e – usług „Dolnośląscy Liderzy e – Rozwoju JST”, którego wdrażanie rozpoczęło się w mieście pod Śnieżką.

Wartość projektu realizowanego przez gminę Karpacz wraz z partnerskimi samorządami: Szklarską Porębą, Kowarami, Mysłakowicami, Podgórzynem, Lubawką, Górą, Jemielnem i Niechlowem wynosi ponad 1,6 miliona złotych.

- Po wdrożeniu platformy cyfrowej każdy z naszych mieszkańców będzie mógł złożyć bez wychodzenia z domu deklaracje podatkową, sprawdzić stan swoich zobowiązań i dokonywać płatności – mówi zastępca burmistrza Karpacza Kamila Cyganek. - Dla urzędników oznacza to znaczne usprawnienie procesu decyzyjnego, co wpłynie na przyśpieszenie obsługi interesantów.

W ramach projektu zaplanowane są też środki na szkolenia dla pracowników urzędu z zakresu podatków i opłat lokalnych oraz zarządzania nieruchomościami (w zakresie orzecznictwa) oraz wdrożenie rozwiązań informatycznych poprawiających dostęp do usług administracyjnych oraz informacji o lokalach użytkowych i nieruchomościach gruntowych przeznaczonych pod inwestycję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group