Reklama
Sobota, 6 czerwca
19°C Jelenia Góra

Euro 2012. Mamy centrum pobytowe!

Audio

Czytaj na głos

W Jeleniej Górze i Wojanowie będą za dwa lata mieszkali piłkarze z drużyn startujących w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.

Autor: TEJO 1 min czytania

To jeszcze nieoficjalne, ale już pewne informacje. Jelenia Góra ze stadionem przy ulicy Złotniczej oraz Wojanów i jego pałac będą bazą jednej z drużyn, która weźmie udział mistrzostwach. Na Dolnym Śląsku jedynie Wrocław będzie gościł sportowców startujących w tej imprezie. Sprawę sfinalizuje w piątek zastępca prezydenta miasta Miłosz Sajnog, który uda się na oficjalną prezentację katalogu UEFA. Wiadomo, że wśród miast z centrami pobytowymi jest Jeleniej Góra. Więcej o tym – jutro.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Sprzedawca Truskawki Sprzedawca Truskawki Dam pracę Jelenia Góra Cena Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka