Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4336
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Estonia znana i nieznana

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 11 sierpnia 2009, 9:05
Aktualizacja: 9:08
Autor: TEJO
Fot. Organizator
To tytuł wystawy, którą od dziś będzie można oglądać w Galerii N… Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Warto przyjść, aby spojrzeć na różne zakątki mało znanego Polakom bałtyckiego kraju.

Wystawa towarzyszy pobytowi Estończyków w Kotlinie Jeleniogórskiej. Gości zaprosił z rewizytą Marek Mikrut, wiceszef rady powiatu, który promuje nasz region poza granicami Polski. Nasi fotograficy eksponowali swoje prace w Estonii w ubiegłym roku. Patronem ekspozycji jest Jerzy Pokój, przewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego.

Dzisiejszemu wernisażowi, na który zaprasza Bogusława Bogucka, kurator Galerii N…, towarzyszyć będzie okolicznościowy koncert zespołu estońskiego. Początek o godz. 17 w DODN przy ul. 1 Maja 43.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

teessi 11-08-2009 22:45
Jak się wyraźnie nie napisze, że wstęp wolny, to nigdy nie wiem, czy każdy może wejść na taki wernisaż, czy tylko ci, których zaproszono imiennie. Ciągle mam z tym problem. Nie lubię czuć się jak intruz.
~gostek 12-08-2009 6:46
witam, tessi , zawsze takie imprezy w osrodkach nauczycielskich sa darmowe, bo po to ten ośrodek między innymi istnieje ,ja zawsze jak mogę jestem i sobie chwale bo jest to niezwykłe przezycie.Ocuje sie ze sztuka na ktorą nie trzeba wydawać zaskorniaków!
teessi 12-08-2009 17:31
Witaj, Gostek, mnie o co innego chodziło. Nie o bilet wstępu, lecz o to, czy dana impreza jest OTWARTA czy ZAMKNIĘTA, bo przeznaczona np. dla ludzi ze środowiska, tzn. nauczycieli, byłych nauczycieli, pracowników Urzędu Miasta i Kuratorium, radnych, tzw. ludzi związanych zawodowo z kulturą, itp. (albo po prostu dla znajomych osoby, która prezentuje na wernisażu swoje dzieła). Ja nie zaliczam się do żadnej z tych grup, więc właściwie wolałabym nawet wykupić bilet, aby nie czuć się tam nieswojo. Problem jest wtedy, gdy nawet biletu nie można wykupić, bo impreza pozornie publiczna w rzeczywistości jest ZAMKNIĘTA, bo przeznaczona dla zaproszonych gości i dziennikarzy, a tak jest np. na premierach(wiadomo gdzie). Pozdrawiam!
~organizator 12-08-2009 22:01
do teessi Wernisaże i wystawy w Galerii N...( w DODN )są zawsze otwarte dla wszystkich. Nie potrzeba imiennego zaproszenia, biletu wstępu czy znajomości z wystawcami prac. Wystarczy przyjść i z nami być - być naszym Gościem. Zawsze zapraszamy i każdy jest mile widziany.
teessi 12-08-2009 22:22
do Organizator - Dzięki! :-) Na drugi raz przyjdę bez pytania. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group