Wtorek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Energetyczne granie w rytmie ska i reggae w „Muflonie"

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Wtorek, 4 września 2012, 7:43
Aktualizacja: 7:58
Autor: mestra
Już jutro (środę, 5. września) o godz. 18.00 pierwszy koncert z cyklu MUFLON LIVE – polsko–czeskie granie. W sali widowiskowej MDK „Muflon” zagra czeska kapela Los Chuperos, która energetycznymi rytmami ska i reggae zamierza podbić jeleniogórską publiczność.

Będzie to pierwszy z czterech koncertów zaplanowanych w ramach nowego projektu, realizowanego przez sobieszowską jednostkę kultury. MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie to cztery wyjątkowe koncerty prezentujące style muzyczne od ska, raegge, new jazz do bluesa i rocka oraz promowanie autorskiej muzyki z polsko-czeskiego pogranicza. To również profesjonalnie przygotowane koncerty z transmisją „live” w Internecie (muflonlive.pl) i spotkania z nieprzeciętnymi zespołami z Polski i Czech.

Koncert w środę o godz. 18.00, a już dzisiaj można zobaczyć zapowiedź tego, co będzie się działo w „Muflonie”. Wstęp oczywiście wolny.

Kolejne muzyczne wydarzenia odbędą się 26 września (People of The Haze), 31 października i 28 listopada. Projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~extra! 4-09-2012 10:51
pozytywnie zakręceni! zapowiada się naprawdę nieźlę, przychodzę!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group