Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8809
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: EMPiK świętuje pierwsze urodziny

Sobota, 3 listopada 2007, 14:02
Aktualizacja: 20:49
Autor: Angela
Jelenia Góra: EMPiK świętuje pierwsze urodziny
Fot. Angela
W sobotę trwa świętowanie jubileuszu istnienia placówki na starówce. Rok temu w dawnej księgarni Hit otwarto pierwszy w Jeleniej Górze i długo przez wszystkich wyczekiwany salon EMPiK–u.

Klienci, którzy przychodzą w sklepu, natrafiają na świąteczną atmosferę i sporo atrakcji. Szczęśliwcy mogli skosztować dziesięciokilogramowego tortu niespodzianki.

Na dzieci czeka stoisko, gdzie można pomalować twarz. Tu ustawiała się kolejka. Maluchy odchodziły z „wytatuowanymi” pięknymi pajączkami czy motylkami. Te bardziej wymagające życzyły sobie zrobienie z siebie postaci z ulubionych bajek.

Jest wystawa zdjęć z remontu i otwarcia salonu rok temu. Dla klientów salonu mamy niespodzianki w postaci gadżetów reklamowych. Trwa też turniej dla amatorów sieciowej gry FIFA 2008. Po południu zapowiedziano prelekcje dla fanów turystyki. O swoich wyprawach opowiedzą członkowie KTK Morena i AKT przy Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.

Zdaniem wielu klientów EMPiK wzbogacił ofertę handlową miasta, jeśli chodzi o książkowe i płytowe nowości. Barierą wciąż jest cena, bo salon nie należy do najtańszych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1269
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group