• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 1:00
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 6430
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

EMPiK świętuje pierwsze urodziny

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 3 listopada 2007, 14:02
Aktualizacja: 20:49
Autor: Angela
Fot. Angela
W sobotę trwa świętowanie jubileuszu istnienia placówki na starówce. Rok temu w dawnej księgarni Hit otwarto pierwszy w Jeleniej Górze i długo przez wszystkich wyczekiwany salon EMPiK–u.

Klienci, którzy przychodzą w sklepu, natrafiają na świąteczną atmosferę i sporo atrakcji. Szczęśliwcy mogli skosztować dziesięciokilogramowego tortu niespodzianki.

Na dzieci czeka stoisko, gdzie można pomalować twarz. Tu ustawiała się kolejka. Maluchy odchodziły z „wytatuowanymi” pięknymi pajączkami czy motylkami. Te bardziej wymagające życzyły sobie zrobienie z siebie postaci z ulubionych bajek.

Jest wystawa zdjęć z remontu i otwarcia salonu rok temu. Dla klientów salonu mamy niespodzianki w postaci gadżetów reklamowych. Trwa też turniej dla amatorów sieciowej gry FIFA 2008. Po południu zapowiedziano prelekcje dla fanów turystyki. O swoich wyprawach opowiedzą członkowie KTK Morena i AKT przy Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.

Zdaniem wielu klientów EMPiK wzbogacił ofertę handlową miasta, jeśli chodzi o książkowe i płytowe nowości. Barierą wciąż jest cena, bo salon nie należy do najtańszych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~jelgór 3-11-2007 14:38
Ceny jak wszędzie, oferta duża. Hit był prowincjonalną księgarenką z podręcznikami i bestsellerami, Empikowi opłaci sie hadlować wieloma towarami lub przynajmniej pokazywać wszystko dla prestiżu (jak niektóre markety pokazują żywe homary). Hit tylko handlował, a Empik zaprasza ludzi kultury- na razie muzyków, ale z czasem może też pisarzy? Wreszcie obsługa jest znacznie przyjemniejsza- zamiast patrzącego wilkiem pana czy pań dajacych do zrozumienia, że wszyscy wokół są złodziejami, mamy młodych, dynamicznych, uczynnych sprzedawców, którzy lubią, to co robią. Nie chcę pisać więcej, bo ktoś pomyśli, że Empik mi płaci:)
liczyrzepa 4-11-2007 15:39
oj, oj - chwalić nie ma za co Asortyment stricte księgarski - ubożuchny; nie ma porównania do zlikwidowanego (nomenklaturowego zresztą) Hita, nie umywa się też do autentycznie prywatnego Mr Book'a (przy okazji-szczere gratulacje). Typowy polimarket dla wykształciuchów: trochę książeczek rekomendowanych przez Politykę czy Wyborczą, Kapuściński do obrzydzenia, słowniki dla zmywakowej emigracji, 5 metrów bieżących stoiska z tzw. prasą kobiecą czyli tabloid-gigant, tu parę telefoników, tam ipodzik, tu torebeczka i papeteria z anglosaskim bohaterem bajeczek, ówdzie gierka komputerowa - a nad tym dumny slogan: PEłNA KULTURA. Uprzejmie dziękuję. Aha - ochrona umundurowana jak oficerowie na transatlantyku i wszechobecne : w czym mogę pomoc? Otóż mnie możecie pomoc w jeden sposob - poukładajcie przynajmniej te niedobitki asortymentowe tak, aby tytuły na grzbietach zawsze były zwrócone w tym samym kierunku - wtedy mojej szyi jest wygodniej
~mrufka 4-11-2007 16:42
Wydaje mi się, że ceny nie są jak wszędzie. Kto to widział, żeby za głupi ołówek płacić 2 złote... Poza tym, że jest drogo, to nie mam żadnych zarzutów. Empik jest po prostu stworzony dla takich moli książkowych jak ja - gdy pojawi się jakaś fajna książka, nie trzeba kupować, tylko można przeczytać w sklepie, a to mi się bardzo podoba... ;)
~nie lubię 5-11-2007 7:18
nie chodzę do empiku już od bardzo dawna, po prostu nie mają tam nic ciekawego...
liczyrzepa 5-11-2007 7:56
kiedyś były KSIęGARNIE i CZYTELNIE, teraz jest Empik.... tak myślę że nie zaszkodziło by na parterze stoiski z wędlinkami a na pięterku mini browar - dla wygody klienta
~kot 6-11-2007 16:19
Ceny faktycznie są większe, ale cenie jego atmosferę...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group