Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7468
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Emphirius i Obsesja w Muflonie

Środa, 25 lutego 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: Angela
Jelenia Góra: Emphirius i Obsesja w Muflonie
Fot. Organizator
Niezwykle energetyczny koncert, promujący debiutancki album „Demonstration” odbędzie się w sali widowiskowej MDK Muflon w Sobieszowie 28 lutego o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Na scenie wystąpią dwa zespoły: Emphirius i Obsesja. Emphirius to zespół działający od dwóch lat. Tworzą go bracia: Emil, Daniel i Krzysztof Rostkowscy, pełniący w zespole kolejno role: basista oraz wokalista, gitarzysta prowadzący, perkusista. Rodzeństwo połączone, poza więzami krwi, także chęcią tworzenia i dzielenia się muzyką sklasyfikowaną jako thrash metal. Liczne występy oraz wyróżnienia na przeglądach muzycznych zaprocentowały pierwszym wydanym albumem zespołu, pt. „Demonstration”.

Zespół „Obsesja” jest spełnieniem marzeń o tworzeniu własnej muzyki. Powstał z inicjatywy Zuzanny Śliwy (wokal) i Arka Pośpiecha (gitara) w Jeleniej Górze w 2013 roku. Kolejnym członkiem zespołu został Damian Partyka (gitara basowa), który zaprosił do gry swojego wieloletniego przyjaciela Tomka Felsztyńskiego (gitara). Przez rok działalności zespół współpracował z czterema perkusistami. Najlepszym okazał się ostatni, Krzysztof Piórkowski, który na stałe zasilił szeregi kapeli. Zespół gra wyłącznie własny repertuar z pogranicza pomiędzy muzyką rockową, a metalową. Jednym z sukcesów formacji jest zajęcie pierwszego miejsca w drugiej edycji przeglądu „Złotoryjskiej Rytmy Młodych”. Obsesja nagrała demo pod tytułem : „Psycho-trop”. To zapowiedź płyty , nad kompozycją której zespół spędza większość swojego czasu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group