Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: Emocje do samego końca

Piątek, 30 października 2020, 22:12
Aktualizacja: 22:12
Juniorki młodsze Karkonoszy stoczyły niezwykle zacięty pojedynek z Jedynką Dzierżoniów. W meczu rozegranym w hali przy ul. Złotniczej górą były przejezdne, które zwyciężyły różnicą jednej bramki.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana - tylko dwukrotnie jeleniogórzanki odskoczyły na 2 gole (6:4, 7:5), a w pozostałych minutach był remis, bądź jeden z zespołów prowadził różnica jednego gola. Początek drugiej połowy był lepszy w wykonaniu przyjezdnych, które odskoczyły na 14:17, a następnie 15:19. Im bliżej końca spotkania, tym nerwy były coraz większe. W 47. minucie trzecią karę indywidualną obejrzała Marcelina Kulas, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Mimo to, podopieczne Izabeli Prudzienicy doszły na 21:22 w 48. minucie, ale nerwową końcówkę lepiej wytrzymała ekipa z Dzierżoniowa. Mecz zakończył się wynikiem 24:25.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - UKS Jedynka Dzierżoniów 24:25 (13:13)

Karkonosze: Gozdowska - Wołoszczak 8, Poznańska 6, Kuśnierz 4, Jadeszko 3, Rzadkosz 3, Stankiewicz, Kulas, Serdakowska.
Jedynka: Habera - Czarnecka 8, Maniak 6, Kallio 4, Galińska 4, Mazurek 3, Szkwarek, Reformat, Dużyk, Szeliga.
Kary: 12 minut (Karkonosze) - 4 minuty (Jedynka)
Sędziowali: Wojciech Radjusz, Wiktor Zawiślak (Złotoryja).

Następna kolejka zaplanowana jest na połowę listopada.