Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5049
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Elektryczne Gitary” zagrały przy okazji WOŚP

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 19 stycznia 2009, 10:47
Aktualizacja: 10:48
Autor: TEJO
Fot. rylit
– Nasz koncert odbył się w ramach Karkonoskiego Festiwalu Światła, a nie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – tłumaczy Paweł Walczak, menedżer zespołu „Elektryczne Gitary”.

Występ muzyków sprzed tygodnia w Cieplicach podobał się znacznej większości fanów grupy oraz osób przybyłych na koncert. Wśród niektórych wzbudził jednak kontrowersje, bo „Elektryczne Gitary” wzięły za wieczór honorarium.

– Nasz występ nie był wpisany w plany Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale Karkonoskiego Festiwalu Światła, z którym podpisaliśmy umowę. Koncert został przesunięty tak, aby impreza zgrała się w czasie z WOŚP – prostuje pomówienia wielu internautów menedżer grupy „Elektryczne Gitary” Paweł Walczak. – Oskarżenia zespołu o nadużycie w tej kwestii nie jest zasadne.

Paweł Walczak zapowiada, że grupa wystąpi także przy okazji przyszłorocznej edycji Festiwalu Światła, która będzie miała znacznie szerszy zasięg.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~karioka 19-01-2009 10:51
a nie ma innych wykonawców, tylko znowu ci sami?
~EM 19-01-2009 11:21
A ja ich lubię, mogą zagrać za rok,ale z innym repertuarem.
~Aga 19-01-2009 14:00
i cała sprawa się wyjaśniła,i oco było tyle szumu drodzy towarzysze:)
~ed 19-01-2009 14:20
no ale 99% ludzi niewtajemniczonych odebrała to jako występ w ramach wośp, całe zamieszanie na scenie na to wskazywało. Jesli tak to w pewnym momencie prowadzący powinien powiedzieć "kończymy akcje w ramach wosp i zaczynamy koncert w ramach festiwalu światła" Wtedy ludzie by wiedzieli że Sienkiewicz nie jest dobrodusznym artystą pomagającym za free chorym dzieciom, ale zwyklym rzemieślnikiem, który przyjechal do pracy żeby zarobić.
~Rally79S. 19-01-2009 15:59
Głupie to tłumaczenie tych "elektrycznych" Czy pan Sienkiewicz, nie mógłby raz w roku zrobić coś dla chorych dzieci, szczególnie, że sam jest lekarzem i pewnie zdaje sobie sprawę jak to wszystko jest tym dzieciom potrzebne! Czy to festiwal świateł, czy Orkiestra... nie ważne! Grali na scenie Orkiestry! Liczy się jakim się jest człowiekiem. Straciłem szacunek do "elektrycznych"
~lu 19-01-2009 17:08
ale kto powiedział ze my chcemy ich za rok ?? co to Polsat ze same powtórki ?? każda wymówka jest dobra ...
~ago od kosmosu 19-01-2009 17:55
do Rally79S. a może sam zagrałbyś za darmo zamiast Elektrycznych Gitar? Tylko czy ktoś przyszedłby wtedy na koncert w Twoim wykonaniu? Bo na Ich występ niewątpliwie przyjdzie znów masa ludzi. A repertuar maja tak duży, że wcale nie muszą się powtarzać.
~Rally79S. 19-01-2009 19:41
No widzisz ago od kosmosu... jesteś idealnym przykładem znieczulicy i kompletnie nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi!!! Jak rozumiem, twoim zdaniem pomoc chorym dzieciom w naszym kraju jest zbędna, lepiej kasę na dzieciaczki przeznaczyć na honorarium dla "elektrycznych" Ja nie gram bo nie jestem muzykiem... ale gdybym był to wstyd by było mi brać za to kasę! Zresztą Jurek Owsiak wypowiedział się na ten temat... Szanuję tego gościa za to co robi... a ty od kosmosu, robisz coś dla innych? Czytając twój komentarz szczerze wątpię. Pewnie za kasę która mogła wpaść do puszki orkiestry kupiłeś wino (tanie) i fajki. Bo po co pomagać, przecież ty jesteś zdrowy... ale za to głu... Szkoda mi ciebie kosmonauto.
~ania r. 19-01-2009 19:45
Moim zdaniem powinni zagrać w muszli koncertowej, a nie pod znakiem WOŚP- wówczas nie byłoby tej dyskusji...
~Raps Do ago od kosmosu 19-01-2009 19:53
Mądry zauważy, a głupi skomentuje! Ty skomentowałeś niestety... a jeśli twoim zdaniem zespoły powinny brać kasę za WOŚP to nie ma o czym z tobą gadać. Wstyd mi, że tacy ludzie mieszkają w tym mieście!
~ago od kosmosu 19-01-2009 20:18
do Rally 79S. Na orkiestrę dałam ile mogłam, było to trochę więcej niż kosztuje dziesięć butelek tanich win, których zresztą nie pijam, fajek także nie palę. Kto mnie zna - ten wie. Na takie cele się po prostu daje kasę i ja to też czynię. I nie tylko na WOŚP. Nie znasz mnie, więc nie sądź pochopnie! A na EG poszłam bo po prostu je bardzo lubię - za ich teksty i muzykę. Jeśli chcesz to oddaj swoją miesięczną wypłatę na WOŚP - nikt Ci tego nie zabrania! Każdy daje tyle ile może. Ja także. Pomoc chorym dzieciom jest bardzo potrzebna, ale to ma być dobrowolna pomoc, a nie wymuszona na siłę. Co do zdrowia - każdy zdrowy będzie kiedyś chory, ja nie spodziewam się niczego innego również dla siebie. Cieszy mnie jednak, że nie jesteś przykładem znieczulicy! Postawa takich ludzi jak Ty dobrze wróży dla przyszłości naszego kraju! Dlatego - pozdrawiam! Ania ma rację - powinni zagrać w muszli koncertowej zamiast na scenie pod znakiem WOŚP, a nawet w inny dzień niż tamta niedziela. Wtedy nie byłoby wielu niepotrzebnych słów.
~ago od kosmosu 19-01-2009 20:46
Powiedziałam szczerze co o tym myślę. Mam prawo do swojego zdania, szanuję prawo do wyrażenia odrębnego poglądu. Myślę jednak, że głośno powiedziałam to co inni myślą po cichu, jednak wolą nie wychylać się z obawy przed atakiem przez takich jak Wy. Niech wszyscy dają na ten cel tyle ile mogą, ale niech nikt nikogo do tego nie zmusza. Gdyby EG wcale nie było w tym dniu w Jeleniej Górze - wówczas nikt nic by nie mówił. Ja oberwałam za szczerość.
~Rally79S. 19-01-2009 22:35
Mimo dobrych chęci jakoś nie mogę ci uwierzyć ago od kosmosu:( i już nie chce mi się nad tobą zastanawiać. Coś wiem o cierpieniu i wartości bezinteresownej pomocy, więc będę jednak robił swoje. Może jestem jednostką na "wymarciu" ale czuję się naprawdę dobrze kiedy pomagam innym... za darmo. Nikogo do tego nie zmuszam, zwróciłem tylko na to uwagę... Życzę zdrowia. Ps. i nie zawsze chodzi o kasę, czasem wystarczy szczere i dobre serce.
~ago od kosmosu 19-01-2009 23:36
do ~Rally79S. do wiary również nikogo nie można zmusić, tak więc nie musisz w nic wierzyć i ... rób swoje dalej, jednostko na wymarciu! może jednak nie jesteś na wymarciu, tylko o tym nie wiesz, bo nie sposób poznać wszystkich ludzi, każdy ma swoje ścieżki
~Tomy M. 20-01-2009 2:11
Pokażcie mi jednego operatora kamer w TVP który nie wziął wypłaty za prace przy WOŚP.
~Rally79S. 20-01-2009 8:59
Ago od kosmosu. Twój komentarz to tylko sprawnie dobrane słowa i trochę mniej umiejętnie wpleciona ironia, szkoda tylko, że bez cienia szczerości i zrozumienia:( Przepraszam za wyrażenie! ale twoje myślenie jest "betonowe" Jednak nikt nie każe rozumieć i wierzyć ci w cokolwiek. Może kiedyś... kiedy pomoc kogoś będzie, twoją ostatnią nadzieją, a ten ktoś się od ciebie odwróci to zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Ale to łabędzia śpiew...:( Panie Tomy M. informuję tu nie chodzi o operatorów...:) Pozdrawiam i uciekam bo już mnie męczy ta dyskusja:))) Pa;)
~Pi 28-01-2009 0:50
Popieram EG - nie popieram Owsiaka - odwraca uwage od rzeczywistych problemów. Zamiast wrzucać grosze do puszki płaćcie uczciwie podatki to będą pieniądze na NFZ. Osobiście pomagam bezpośrednio potrzebujacym - nie wspomagam Owsiaka i innych pośredników - jemu i pracownikom jego fundacji się dobrze żyje dzięki TV i innym darczyńcom.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group