Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

„Elektryczne Gitary” zagrały przy okazji WOŚP

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

– Nasz koncert odbył się w ramach Karkonoskiego Festiwalu Światła, a nie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – tłumaczy Paweł Walczak, menedżer zespołu „Elektryczne Gitary”.

reklamy
reklamy

Występ muzyków sprzed tygodnia w Cieplicach podobał się znacznej większości fanów grupy oraz osób przybyłych na koncert. Wśród niektórych wzbudził jednak kontrowersje, bo „Elektryczne Gitary” wzięły za wieczór honorarium.

– Nasz występ nie był wpisany w plany Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale Karkonoskiego Festiwalu Światła, z którym podpisaliśmy umowę. Koncert został przesunięty tak, aby impreza zgrała się w czasie z WOŚP – prostuje pomówienia wielu internautów menedżer grupy „Elektryczne Gitary” Paweł Walczak. – Oskarżenia zespołu o nadużycie w tej kwestii nie jest zasadne.

Paweł Walczak zapowiada, że grupa wystąpi także przy okazji przyszłorocznej edycji Festiwalu Światła, która będzie miała znacznie szerszy zasięg.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka