Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2560
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Elektryczne gitary” rozgrzały serca na mrozie

Niedziela, 11 stycznia 2009, 23:13
Aktualizacja: Wtorek, 13 stycznia 2009, 8:22
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: „Elektryczne gitary” rozgrzały serca na mrozie
Fot. rylit
Hucznym i jasnym światełkiem do nieba oraz koncertem „Elektrycznych gitar” zakończył się Karkonoski Festiwal Światła, który w tym roku połączył organizacyjne siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mimo przejmującego zimna, atmosfera była gorąca!

Odgłosy światełka do nieba, które rozbłysło poprzedzone odliczaniem prezydenta miasta Marka Obrębalskiego, słychać było w Jeleniej Górze. Niestety, nie było go widać. Za to tłum obecny na placu Piastowskim karmił wzrok fascynującym pokazem sztucznych ogni. Przy minus 14 stopniach Celsjusza w atmosferze niepowtarzalnego wieczoru, nie czuło się przenikliwego zimna.

Później na scenę wyszedł Kuba Sienkiewicz z popularnym zespołem, którego hity wpisały się na dobre do standardów współczesnej muzyki rozrywkowej. Muzycy, których występ ukoronował licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaśpiewali przeboje z lat swojej wielkiej popularności.

Cieplice przeżyły prawdziwy najazd gości. Władze miasta obawiały się paraliżu komunikacyjnego. Między Jelenią Górą a uzdrowiskiem kursowało sześć autobusów MZK. Dwa dodatkowe czekały w rezerwie, aby rozładować tłumy wracających z koncertu i finału WOŚP oraz Karkonoskiego Festiwalu Światła. Obydwie imprezy przeszły dziś do historii zapisawszy się w niej jako jedne z największych wydarzeń w Jeleniej Górze w tym roku.

Wyniki licytacji oraz wieści ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekażemy w jutrzejszych serwisach.

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group