Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7746
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ekshibicjonista narozrabiał, trafił do Bolesławca

Wtorek, 29 lipca 2008, 7:54
Aktualizacja: 15:16
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ekshibicjonista narozrabiał, trafił do Bolesławca
Fot. Archiwum
Janusz O., psychicznie chory mężczyzna, który od lat dawał się we znaki mieszkańcom Jeleniej Góry biegając po ulicach w stringach i staniku, lub kelnerskim fartuchu, trafił do szpitala w Bolesławcu po tym, jak obraził sprzątaczkę, a następnie rzucał krzesłami na placu Ratuszowym. Do tej pory za swoje zachowanie nie ponosił większych konsekwencji.

Znany jako nieszkodliwy, miejscowy „wariat”, który biegał po mieście w prowokujących strojach, tym razem ukazał swoje niebezpieczne oblicze. Mowa o Januszu O., który w ostatnim czasie na ulicach pokazywał się w stringach i staniku oraz fartuchu kelnerskim, obnażającym intymne części ciała.

40-latek wystawiał nagie pośladki turystom z Niemiec, którzy robili mu zdjęcia. Mężczyzna zaczepiał i wyzywał przypadkowych ludzi na ulicy oraz pluł do szklanek i kufli konsumentów gaszących pragnienie w ogródkach gastronomicznych.

Do tej pory jego zachowanie pozostawało bez żadnych konsekwencji, ponieważ tuż po występku znikał on w uliczkach miasta bez śladu. W niedzielę zażądał od pewnej sprzątaczki pokazania „cycuszków”, a następnie udał się na plac Ratuszowy, gdzie wszczął awanturę z pracownikami restauracji i zaczął rzucać krzesłami.

– Przeklinał i wyzywał wszystkich na ulicy, rzucał krzesłami jednego ogródka restauracyjnego, po czym zaczął smarować się cytryną, bo jak twierdził, jest to bardzo zdrowe – mówi jeleniogórzanin.

Chwile później na miejscu pojawiła się straż miejska, która spacyfikowała mężczyznę. Teraz na jakiś czas mieszkańcy będą mogli odetchnąć. Niezrównoważony psychicznie trafił do szpitala psychiatrycznego w Bolesławcu. Jak długo tam zostanie? Nie wiadomo.

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group