Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9145
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra ul. Złotnicza: "Ekonom" wita wiosnę na sportowo

Poniedziałek, 22 marca 2010, 15:08
Aktualizacja: Środa, 24 marca 2010, 19:18
Autor: arec
Jelenia Góra ul. Złotnicza: "Ekonom" wita wiosnę na sportowo
Fot. Robert Ignaciak
Poubierana na kolorowo młodzież z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Turystycznych zebrała się dziś w hali przy ulicy Złotniczej, aby na sportowo przywitać wiosnę.

- Zawsze dzień wagarowicza spędzamy wspólnie się bawiąc, współzawodnicząc – mówi Maria Witkowska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Turystycznych.

Wszystkie kierunki kształcenia w szkole wystawiły swoje drużyny do sportowej rywalizacji. W grach i zabawach uczestniczyli „hotelarze”, „ekonomiści”, „handlowcy”, „obsługa ruchu turystycznego”. Swoją drużynę wystawili także nauczyciele. Gorąco dopingowane zespoły rywalizowały m.in. w biegu w workach, slalomie z kijem do unihokeja czy wyścigach gąsienic.

Oprócz atrakcji sportowych swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie, którzy zajęli najlepsze miejsca w szkolnym konkursie „Mam Talent”. Zorganizowano także konkurs sobowtórów.

Pierwszy dzień wiosny to nie jedyny aktywny ruchowo dzień w ciągu roku. Zespół Szkół Ekonmiczno - Turystycznych dba o to, aby młodzież jak najczęściej spędzała czynnie czas na świeżym powietrzu – W czerwcu zawsze obchodzimy Dzień Sportu. Również raz w roku organizujemy Dzień Turysty. Nauczyciele turystyki przygotowują wówczas trasy, które wspólnie przemierzamy. Dzięki temu poznajemy nasz region – mówi M. Witkowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group