Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 8082
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ekologicznie i piknikowo

Czwartek, 20 maja 2010, 10:06
Aktualizacja: Sobota, 22 maja 2010, 8:36
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Ekologicznie i piknikowo
Fot. Organizator
Watra Jagniątkowska wraz z Karkonoskim Parkiem Narodowym, Muzeum Przyrodniczym w Cieplicach i dyrekcją Krkonošskeho Narodniho Parku zapraszają w najbliższą sobotę ( 22 maja) na Piknik Ekologiczny z okazji Dnia Bioróżnorodności.

Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 11:00. Będzie można wybrać się na jedną z trzech wycieczek tematycznych. Dla dzieci do lat 7 przewidziano zabawę pt. „Przyrodnicze podchody, czyli jak złapać żabę i sprawdzić czy to księżniczka”. Około godziny 14:00 przewidziano powrót z wycieczek i rozdanie nagród najaktywniejszym uczestnikom.

Poza tym będzie kawiarenka pod orzechem, konkursy i zabawy, pokaz eksponatów przyrodniczych, plener malarski. Odbędą się także prezentacje „Sóweczka” i „Grzyby naszej okolicy”. O godzinie 16:00 zakończy się oficjalna część imprezy. Potem zostanie rozpalone ognisko i zabawa będzie trwać dalej przy towarzyszeniu gitary. Każdy z chętnych zobowiązany jest do wzięcia w
kieszeń trochę dobrej pogody, bo o dobrą zabawę i humor zadba organizator.

Piknik odbędzie się na terenie OWK. Rawar. Dojechać tam można autobusem nr 15. Należy wtedy wysiąść na przystanku Dom Gerharta Hauptmanna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1200
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group