Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2553
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Echa skandalu

Środa, 27 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 3 lipca 2010, 14:13
Autor: TEJO
Polska: Echa skandalu
Fot. Ler
Telewizyjna prowokacja, na którą dał się złapać Adam Lipiński, poseł PiS z Jeleniej Góry i Legnicy, wywołała falę emocji wśród lokalnych polityków.

Podczas wtorkowego programu TVN „Teraz my” telewidzowie w całej Polsce zobaczyli nagranie, w którym A. Lipiński, szef gabinetu premiera z Prawa i Sprawiedliwości zaproponował Renacie Beger z Samoobrony stanowisko w Ministerstwie Rolnictwa.

– Renata Beger, prowokując Lipińskiego, powiedziała, że za wystąpienie z Samoobrony domaga się stanowiska sekretarza stanu w ministerstwie rolnictwa – podał portal Onet pl.
Lipiński odpowiedział, że to żaden problem, bo „mamy mnóstwo wolnych stanowisk”.

Zbulwersowało to Beatę Sawicką (posłankę Platformy Obywatelskiej), Józefa Kusiaka (prezydenta Jeleniej Góry i kandydata na ten urząd z Sojuszu Lewicy Demokratycznej) i Roberta Prystroma (kandydata na prezydenta Jeleniej Góry ze Wspólnego Miasta).

W wypowiedzi dla Muzycznego Radia wszyscy podkreślili, że Sejm RP powinien zostać rozwiązany, a najlepszym wyjściem będą przyspieszone wybory.

– Jednoznacznie potępiam postawę posła Lipińskiego – powiedział nam Robert Prystrom, który w poniedziałek zawarł wyborcze porozumienie. W jego ramach PiS go poparł, choć Wspólne Miasto i Prawo i Sprawiedliwość wystawiły odrębne listy kandydatów na radnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group