Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 2055
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzwon za dzwonem

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 23 września 2007, 0:00
Autor: TEJO
Słoneczna aura sprzyja zderzeniom.

Do trzech stłuczek doszło w niedzielę do południa w mieście i regionie.

W Kowarach przy ulicy Sanatoryjnej zderzyły się dwa fordy. Najbardziej gorąco jest w rejonie ulicy Lubańskiej w Cieplicach. Tam przy parkingu w okolicach giełdy wpadły na siebie dwa fiaty, a nieco dalej doszło do kolizji dwóch volskwagenów.

O ile zbieżność zderzających się marek samochodów jest zupełnie przypadkowa, o tyle przyczyna kolizji przypadkiem nie jest. To najczęściej nieostrożność i pokusa szybkiej jazdy w jesiennym słońcu.

Policjanci proszą kierowców o uważniejszą jazdę dla ich własnego dobra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Sobieszowianin 23-09-2007 12:09
Wiadomo, jakie modele Fiatów oraz Volkswagenów zderzyły się w rejonie ulicy Lubańskiej?
~Aaron Palkin 23-09-2007 14:38
Nie mogę !!! Panie Sobieszowianin vel CochaS, zdrzeyły sie fiat fabia z fiatem A8 i vw escort z vw twingo.
~Dosyć obiboctwa.... 23-09-2007 14:39
Jak rano wyjeżdżałem do pracy–to pojechałem przez ul. Wolności–a dlaczego–ponieważ w niedzielę gdy odbywa się giełda–ludzie łażą po ulicy–auta wypychają się na siłę z parkingów i ulic podporządkowanych–jest wąsko i niebezpiecznie.. Poza tym zastawiają wyjazd z dzielnicy... Po godz. 12–przejechanie fragmentu od stadinu–po przejazd kolejowy trwa lekką rączką pół godziny... ul Lubańska jest naprawiona przez bezmózgich trepów.. Tam będzie dochodzić do tragedii–bo jest po prostu zbyt wąsko,nie ma pobocza–i jeszcze te krawężniki–uprzedzam,że jak mnie ktoś zepchnie na ten krawężnik–to zawracam–i w pobliski oddziale Zarzadu Robót Drogowych(czy coś takiego–zaraz za przejazdem ul. Dworcowa)–psuję dzień dyrektorowi czy jakiemuś innemu ważniakowi...i nie interesuje mnie,że to nie oni itd... Ul. Lubańska przed remontem była pochylona i dziurawa–ale o niebo bezpieczniejsza... Do roboty...bo to życiu zagraza, a krawężniki usunąć–bo przy pierwszej gołoledzi–będa dachowania–a ja nie chcę przytaczać–"a nie mówiłem". Czemu ktoś moze zrobić taką drogę–i zamiast iść za to do więzienia–jeszcze zarobić??? Oj przydałaby sie zmiana włodarzy zajmujacych się jakością tych robót... Co najwyżej do prowadzenia kółka działkowicza się nadają... Warcholstwo, obiboctwo, konszakty...chyba są przyczyną tego stanu rzeczy... *Kara cielesna dla urzędników podejmujących działanie zagrażające naszemu życiu... 30 batów na Placu Ratuszowym–i byłby porządek;–0] Dlaczego remont zaczął się rok temu–a tam nadal słupki stoją–bo studzieńki zapadnięte trzeba oznaczyc...??? Przeca omijajac te słupki–gramy w ruletkę...
~enter 23-09-2007 15:04
tak jest.powywieszac tych baranow ktorzy sa za to odpowiedzialni
~Henryk Jelenia Góra 23-09-2007 15:41
No i co wszechwiedzący kaczeńcy , ŚWIATEŁKA MIJANIA nie pomagają???–Światełkowy d...lizm.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group